Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Panora-Kinetik ‘’Kesintisiz Görüntü’’

Panora-Kinetik ‘’Kesintisiz Görüntü’’

Libart’ın Panora-Kinetik sistemleriyle özgürce dışarda olmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Kinetik rüzgar kırıcı sistemleri sizlere kesintisiz bir manzara sunarken rüzgar, kum hatta hırsızlık gibi dış etkenlere karşı korur.

Panora-Kinetik sistemleri zarif ve fonksiyonel, yapısal cam teknolojisini kullanan hareketli sistemlerdir. Tek dokunuşla akıllı hareket mekanizması manuel olarak aktive edilebilir. Libart’ın estetik, fonksiyonellik ve sadelik felsefesini takdir etmek için tasarıma dışardan bakmak gerekiyor, tamamen camdan oluşan bir cephe düşünün. Taşınabilir veya zemine sabitlenen teleskopik rüzgar kırıcı sistemler ile mimaride farklılığı hissedin. Panora-Kinetik, tamamen yapısal camdan tasarlanmıştır ve bu sistemin en önemli faydalarından biri, görüş alanını kesen istenmeyen yapısal profiller içermez böylece manzarayla kesintisiz bir etkileşim sağlanır. Yüksek geçirgenlik sağlayan bu sistem hem müşteri hem de iş sahipleri için fayda sağlar.

Panora-Kinetik sistemlerini Türkiye, Almanya, Lübnan gibi dünyanın farklı yerlerinde görebilirsiniz. Mesela İstanbul’da bulunan Mono Cafe, bu sistemi büyük bir mutlulukla kullanmaktadır. Yenilikçi tasarımıyla sistem, mekandan maksimum verim almayı sağlar böylelikle en yoğun günlerde bile müşteri kaybı yaşanmaz, açık mekanlar tüm yıl boyunca özgürce kullanılabilir. Ayrıca sistemin çalışması için ek bir alan gerekmediği için ortam daha da verimli hale getirilebilir.