Flok Halı

Marka: Flotex

Flotex, ne tam anlamıyla bir tekstil ürünü, ne de bir esnek zemin kaplaması; bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlıyor. Flotex sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu da yaşatıyor. Flotex üretiminde kullanılan hassas baskı teknolojileri, doğada bulunan zengin renk paletinden, en küçük detaya kadar her türlü desenin üretilmesine olanak sağlıyor. Rulo ve karo form alternatifleri bulunan Flotex, biyonik performans sunan yüksek teknoloji tekstil ürünüdür.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Flok Halı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofisler, eğitim kurumları, dinlenme-konaklama tesisleri ve kamu binaları gibi trafiği yoğun olan mekanlarda kullanılıyor. Bu uygulamalarda, hijyen, aşınmaya karşı dayanıklılık ve kolay temizlenme gibi kriterlere dikkat ediliyor.

Düz 6.6 naylon fiberler (flok), elektrik süpürgesiyle rahatlıkla temizlenebilen ince toz ve alerjenleri topluyor.
Metrekarede 80 milyon naylon fiber lif ile son derece dayanıklı ve kayma direnci yüksek bir yüzey sunuyor.
Cam yünü ile güçlendirilmiş yumuşak taban ve akustik performans.
Flotex, su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygundur.
Cam yünü ile iki kere güçlendirilmiş yapısı, etkili boyutsal stabilite sağlıyor.
Rulo ve karo seçenekleri ile % 74 yeniden kullanılan ve geri dönüştürülmüş malzeme içeriyor.
Küf ve kötü kokulara karşı ilk günkü gibi ferahlığını koruyor.
Darbe sesi indirme performansı sunuyor (>20dB)
Düz ve eğimli yüzeylerde kullanım için HSE'nin ıslak ve kuru kayma standartlarını karşılar.

Flotex’in, anti mikrobiyal Sanitized® uygulaması, , bakterilere karşı temizlik ya da vakumlama sırasında kaybolmayan sürekli bir koruma sağlar. Beraberinde toz mayt popülasyonunun büyümesini durdurur.
Günlük elektrik süpürgesi ile temizlik sırasında geleneksel halılara oranla iki kat daha fazla alerjenin temizlenmesine olanak sağladığı için, Flotex’in alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşamlarında pozitif etkisi vardır. Bu sebeple Flotex, İngiliz Alerji Kurumu (Allergy UK) tarafından onaylanmıştır.