Endüstriyel Zemin Kaplaması

Mapei Kendiliğinden Yerleşen Zemin Kaplaması/ULTRATOP

5-40 mm arası uygulanan, ultra-hızlı kürlenen, aşınmaya dayanıklı, self-level zemin kaplamasıdır.

Mapei Epoksi Yer Kaplaması/Mapefloor I500 W

Endüstriyel zeminler için formüle edilmiş, iki bileşenli, çok amaçlı, su buharı geçirgenliğine sahip, nötr renkli su bazlı epoksi zemin kaplaması

Mapei Epoksi Yer Kaplaması/Mapefloor I300 SL

4 mm kalınlığa kadar endüstriyel zeminler için formüle edilmiş, iki bileşenli, self- level, multi-layer ve film olarak uygulanabilen nötr renkli epoksi zemin kaplaması

Mapei Endüstriyel Zemin Kaplaması/Wallmerk Self Plus 410

Wallmerk Self Plus 410 endüstriyel zeminlerde yüzey koruyucu olarak kullanılan, tekerlekli araç aşındırmasına dirençli, yüksek mukavemet ve mükemmel bir düzgünlük elde edilebilmesi sağlayan, kendiliğinden yayılan zemin kaplama malzemesidir.

İzomaks Endüstri Modifiye Epoksi Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz Yüksek Performans Astarı/Tardigrade EPHP 150

Tardigrade EPHP 150, modifiye epoksi esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, yüksek performanslı astar ve bağlayıcı malzemesidir. Düşük viskozitelidir. Mükemmel yapışma dayanımına sahiptir. Solvent içermez. Mükemmel penetrasyon özelliği vardır. Uygulaması kolaydır. Mekanik yüklere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

İzomaks Endüstri Epoksi Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Portakal Desenli Son Kat Kaplama Malzemesi/Tardigrade ECTX 220

Tardigrade ECTX 220; epoksi esaslı, iki bileşenli, düşük viskoziteli, solventsiz, portakal desenli, çok amaçlı kaplama malzemesidir. Yüksek yapışma dayanımına sahiptir. Solvent içermez. Mükemmel penetrasyon özelliği vardır. Uygulaması kolaydır. İçerisine dolgu girilebilir. Parlak bir yüzey sağlar. Sıvı geçirimsizdir. Hijyeniktir ve temizliği kolaydır. Mekanik yüklere, aşınmaya ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

İzomaks Endüstri Poliüretan Tam Elastik Zemin Kaplaması/Tardigrade PCPE 270

Poliüretan esaslı, iki bileşenli, solventsiz, kendinden yayılan, tam elastik kaplama ve su yalıtım malzemesi

İzomaks Endüstri Epoksi Tekstürlü Son Kat Zemin Kaplaması/Tardigrade ECTX 250

Epoksi esaslı, iki bileşenli, solventsiz, portakal desenli son kat zemin kaplama malzemesi

BYTECH Boya ve Yapı Kim. Epoksi Boya ve Kaplama Sistemleri/Epocell - Purcell Sistemleri

Epoksi Boya ve Kaplama Sistemleri "Epocell" hem evsel hem de sanayi kullanım alanlarında dekoratif amaçlı olabildiği gibi ağır trafik (araç, yaya vb.) gerektiren yerlerde kendiliğinden yayılabilen (self-levelling) kaplama ya da rulo ile boya olarak uygulanabilir. Epoksi sistemler solventsiz veya su bazlı olarak üretilmekte olup Türkiye’de sadece 3 firmanın sahip olabildiği TS EN 1504-2 belgesine sahiptir. Poliüretan Boya ve Kaplama Sistemleri "Purcell" ister yaşam alanlarında ister spor ve oyun sahalarında veya sanayi alanlarında son derece yüksek performansla çift veya tek komponentli sistemler olarak istenilen renklerde üretilmektedir. Purcell serisi en sertten en esnek yapıya kadar üretilip özellikle uygulayıcılar için son derece kolay uygulanabilir ve istenilen tüm özellikler (UV dayanımı gibi) kazandırılabilir.

Sika Şap Malzemesi/Sikafloor®-210 PurCem®

Sikafloor®-210 PurCem®; çok bileşenli, su bazlı, renkli, poliüretan hibrit, kendiliğinden yerleşen ve parlak görünümlü şap malzemesidir. Su geçirimsiz, çizilme dayanımı yüksek, düz bitişli ve tipik uygulamalarda 3 ilâ 6 mm. arasında kalınlıkta uygulanmaktadır.

Era Mühendislik Endüstriyel Zemin Kaplaması

60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimento ile reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.

Era Mühendislik Sıvı Beton Yoğunlaştırıcısı

60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimento ile reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.

Alfa Terrazzo Reçine Esaslı Terrazzo Yer Kaplama Kimyasalları/StonArt Binder

Ston'Art Binder Sistemi (bağlayıcı+sertleştirici) ve istenen özellikte agrega kırığı (1~3 mm, 3~6 mm, 6~9 mm) karışımının hazırlanıp, asgari 8 mm olmak üzere istenen kalınlıkta projesinde belirlenen yere dökülmesi ve perdah edilmesi şeklinde oluşturulur. Yaklaşık 200 farklı renk ve agrega ile hazırlanabilen malzeme kullanıcı tasarımlarında farklılık yaratmaktadır.

Alfa Terrazzo Epoksi Kaplama/Guroxy Resin Systems

Guroxy Resin Systems, epoksi zemin kaplamalarında kullanılan tüm kimyasalları kapsamaktadır. Solvent ve fenol içermeyen yapısı sayesinde çevreci ve sağlığa zarar vermeyen bir kaplama malzemesidir.

Alfa Terrazzo Terrazzo Yer Kaplama Kimyasalları/Guroxy Resin Systems

Guroxy Resin Systems, epoksi terrazzo üretiminde kullanılan tüm kimyasalları kapsamakta ve Primer, nem bariyeri, Matrix ve Sealer’dan oluşan bir seridir. Solvent ve fenol içermediğinden çevreci ve sağlığa zarar vermeyen bir yapıya sahiptir.

Halıcıoğlu Halı Epoksi Yer Kaplaması

Epoksi maddesi suya, asitlere ve alkaliye karşı direnç gösteren, zamanla bu gösterdiği direnci yitirmeyen, yapıştırıcı özlü bir kimyasal reçinedir. Cam veya karbon elyaf ile epoksi birlikteliği mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Genellikle iki bileşenli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve bir iki hafta içinde kürlenerek nihai sertliğe ulaşır. Epoksi, inşaat alanında da çok yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Epoksi, ayrıca boya veya astar olarak da uygulanmaktadır.