Sağlıklı Ürün Serisi | Minoa Primer İç Cephe Geçiş Astarı


Nippon Paint MINOA Primer İç Cephe Geçiş Astarı, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, beyaz pigmentli, çevre ve insan sağlığına duyarlı, formaldehit, koruyucu (biyosit) ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC / sVOC) içermeyen, GreenGuard Gold sertifikalı zararsız iç cephe astar boyasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Sağlıklı Ürün Serisi | Minoa Primer İç Cephe Geçiş Astarı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Minoa Primer İç Cephe Geçiş Astarı, brüt beton, düz veya pürüzlü her cins sıvalı, mineral esaslı yüzeylerde, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen silikon veya akrilik esaslı eski boyalı yüzeylerde astar olarak kullanılır.

ÖZELLİKLERİ
Boya ile yüzey arasında bağlayıcı köprü kurar, aderansı artırır. Boya sarfiyatını azaltır. Yüksek örtme ve aderans (yapışma) özelliği sayesinde boya ve zaman tasarrufu sağlar. Üzerine uygulanacak boyanın yüzey tarafından farklı olarak emilmesini engeller. Özellikle solvent esaslı boya üzerine su bazlı boya uygulamalarında kullanılır.
Arsenik, kurşun, kadmiyum, krom, cıva gibi ağır metallerin oranları EN 71-3 standartlarında belirtilen oranların altındadır. VOC oranları DIN 55649 standartlarında belirtilen oranların altındadır. Formaldehit oranları RAL-UZ 102 ye uygundur.
Alerji potansiyeli düşüktür. CIT/MIT oranları 29/174/EWG yönetmeliğine uygundur.

SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta 7-11 m² alan astarlanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
15 L, 2.5 L

GreenGuard Gold