Özel Efektli Boya | Conkratos Beton Görünümlü Kaplama


Nippon Paint Conkratos iç ve dış cephelerde kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen brüt beton görünümüne sahip dekoratif, akrilik esaslı kullanıma hazır renkli sıvadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Özel Efektli Boya | Conkratos Beton Görünümlü Kaplama ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Nippon Paint Conkratos uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, düzgün, sağlam, temiz ve kuru ve yağdan tozdan arındırılmış olmalıdır. İç cephelerde beton ve sıva tarzı zeminlerde son kat ürün renginde renklendirilmiş Nippon Paint İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ile astarlama yapıldıktan sonra Nippon Paint Conkratos uygulaması yapılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Kullanıma hazırdır.
Suyu geçirmez ve suya dayanıklıdır.
Nefes alabilir.
Alkaliye dayanıklıdır.
Brüt beton görünümü verir.
Kolay uygulanabilir.

SARFİYAT
Yüzey emiciliğine bağlı olarak 1 litre ile tek katta ortalama 900-1500 g/m² alan kaplanabilir. Kesin sarfiyatı için kontrollü numune yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
25 KG, 10 KG (Sadece gri)

RENK
Gri-Agrega Beyaz-Ponza Yeşil-Aventurin