Alçı

ABS Alçı Saten Perdah Alçısı/DecoSilk

İnce uygulanabilen alçı esaslı son kat perdah alçısıdır. Brüt beton, gazbeton, ince kara sıva gibi yüzeylerin son derece düzgün bir şekilde bitimini sağlar. Yüzeylerdeki boşluk ve pürüzleri kapatır, doku farklarını, kalıp hatalarını, düzlemsel bozuklukları giderir. Her türlü boya ve dekoratif kaplamanın macun gerekmeksizin uygulanabileceği kusursuz bir yüzey sağlar.

ABS Alçı Sıva Alçısı/DecoWall

Beton, gaz beton, tuğla ve bimsblok gibi yüzeylere doğrudan uygulanabilen sağlıklı ve doğal bir hazır alçı sıva ürünüdür. Sağlıklıdır. Ortamdaki rutubeti dengeler, ısı yalıtımı ve ısısal konfor sağlar. Isı yalıtımına katkı sağlar. Hazır sıvadır. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir. Tuğla, beton, gaz beton, bimsblok vb. yüzeylerde doğrudan ve güvenle uygulanabilir.

ABS Alçı Makine Sıva Alçısı/M95

M95 Makine Sıva Alçısı İç duvar ve tavanlarda tek katta makina ile uygulanan, alçı esaslı yüksek kaliteli bir sıva ürünüdür. Tuğla, beton, gazbeton vb. Sıva gerektiren tüm duvar ve tavan yüzeylerinde uygulanabilir. Sıva uygulamalarını hızlandırır. Daha sert ve darbelere karşı daha dayanıklı yüzeyler verir. Ayrıca, elle uygulanan sıva alçısı özelliklerinin tümünü bünyesinde bulundurur. 35 kg’lık lamine edilmiş polipropilen torbalar içindedir.

Saint-Gobain Rigips Makina Sıva Alçısı/PRF25 MK

İç mekânlarda tüm yüzeyler için makine ile tek kat uygulanarak parlak yüzeyler elde edilen 26 kg’ lık lamine edilmiş polipropilen torbalarda makina sıva alçısıdır. Standart makina sıva alçısı ile aynı miktarda kullanıldığında %25 daha fazla alan kaplayan, standart makina sıva alçısı ile aynı ağırlıkta yüklendiğinde %25 daha fazla torba naklederek nakliye tasarrufu sağlayan ve ustayı daha az yorduğu için ustaların performanslarını %25 arttıran geliştirilmiş makina sıva alçısıdır.

Arslanlı A.Ş. Hazır Sıva Alçısı/AR23

Makina ile püskürtülerek uygulanabilen, donma ve işleme süreleri uzatılmış, ısı ve ses yalıtım özelliği arttırılmış hazır sıva alçısıdır.

ABS Alçı Ekolojik Sıva Alçısı/ABS Oxicoat

ABS Oxicoat Ekolojik Sıva, tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevrecidir. Mimariye çok geniş imkanlar tanıyan, dekoratif ve işlevsel bir iç mekan sıvasıdır. Doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabilir. İçerdiği özel elementlerle mekanları ele geçiren yemek, sigara, tuvalet, boya, ilaç kokusu gibi kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca küf, rutubet ve bakteri oluşumuna engel oluyor. ABS Oxicoat, tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevrecidir. Mimariye çok geniş imkanlar tanıyan, dekoratif ve işlevsel bir iç mekan sıvasıdır. Doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabilir.

ABS Alçı Ekolojik Makine Sıva Alçısı/ABS Oxicoat

ABS Oxicoat Ekolojik Makine Sıva Alçısı; İç duvar ve tavanlarda tek katta makine ile uygulanan ve düzgün yüzeyler elde edilmesini sağlayan alçı esaslı yüksek kaliteli bir sıva ürünüdür. İçerdiği özel elementlerle mekanları ele geçiren yemek, sigara, tuvalet, boya, ilaç kokusu gibi kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca küf, rutubet ve bakteri oluşumuna engel oluyor. ABS Oxicoat, tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevrecidir. Mimariye çok geniş imkanlar tanıyan, dekoratif ve işlevsel bir iç mekan sıvasıdır. Doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabilir.

ABS Alçı Ekolojik İnce Perdah Alçısı/ABS Oxicoat

ABS Oxicoat Ekolojik İnce Perdah Alçısı, tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevreci; ince uygulanabilen alçı esaslı son kat perdah alçısıdır. İçerdiği özel elementlerle mekanları ele geçiren yemek, sigara, tuvalet, boya, ilaç kokusu gibi kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca küf, rutubet ve bakteri oluşumuna engel oluyor. Tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevrecidir. Mimariye çok geniş imkanlar tanıyan, dekoratif ve işlevsel bir iç mekan sıvasıdır. Doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabilir. Brüt beton, gaz beton, ince kara sıva vb. yüzeylerin son derece düzgün bir şekilde bitimini sağlar. Yüzeylerdeki boşluk ve pürüzleri kapatır, doku farklarını, kalıp hatalarını, düzlemsel bozuklukları giderir. Her türlü boya ve dekoratif kaplamanın macun gerekmeksizin uygulanabileceği kusursuz bir yüzey sağlar.

Aytaş Alçı AYGIPS® Alçı Bazlı Özel Amaçlı Derz Dolgusu

AYGIPS® Alçı Bazlı Özel Amaçlı Derz Dolgusu, esnek derz dolgu malzemesidir, aderansı yüksektir, derz bandı ile birlikte kullanmaya gerek yoktur.

Aytaş Alçı AYGIPS® Seramik Kalıp Alçısı

AYGIPS®Seramik Kalıp Alçısı, donma süresi özel olarak ayarlanmış, hızlı çekim özelliğine sahip endüstriyel döküm alçısıdır.

Aytaş Alçı AYGIPS® Brüt Beton Astarı

AYGIPS® Brüt Beton Astarı, aderansı yüksek, polimer dispersiyon esaslı, mineral katkılı astardır.

Aytaş Alçı AYGIPS® İnşaat Alçısı

AYGIPS® İnşaat Alçısı, her türlü tamirat ve tadilat uygulamalarında kullanılır, yüksek aderans özelliğine sahiptir.

Aytaş Alçı AYGIPS® Alçı Bazlı Duvar Örgü Alçısı

AYGIPS® Duvar Örgü Alçısı, iç mekan bims duvar uygulamalarında duvar örümünde kullanılır. Yüksek mukavemet sağlar, çabuk donarak duvar örüm işini hızlandırır.

Aytaş Alçı AYGIPS® Alçı Levhalar için Yapıştırma Alçısı

AYGIPS® alçı levha yapıştırma alçısı, EPS, XPS, kompozit levha, alçı levha ve kaya yünlerinde içten ısı yalıtımı uygulamalarında hızlı yapışma olanağı sağlar, yüksek aderans özelliğine sahiptir.

Aytaş Alçı AYGIPS® Derz Dolgu Alçısı

AYGIPS® derz dolgu alçısı, alçı levha ek yerlerinde derz bandı ile birlikte kullanılır. Yüksek yapışma özelliğine sahiptir.

Aytaş Alçı AYGIPS® Saten Perdah Alçısı

AYGIPS® Saten alçı, düzgün ve pürüzsüz yüzey oluşturur. Alçılar, iç mekan tavan ve duvar uygulamalarında yüzeyi boyaya hazır hale getirmek için kullanılır.