Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu
CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu

CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu

  • Konak Mah. Beşevler Cad. No:45/1 Koru Ofis Kat:1 No:4, Nilüfer, Bursa, Türkiye
  • 0505-4172614
  • www.cm2mimarlik.com 

CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu, 2016 yılında Mimar Cansu ARCAN MUMCU ve Mimar Mustafa MUMCU ortaklığı ile Bursa’da kurulmuştur.

Tasarımlarında ve projelerinde rasyonel, özgün çözümler sunmayı hedef gören CM² Mimarlık; mimari yaklaşım olarak yere, kültüre, kişiye özgü tasarımlar yaparak; çalışmalarına fonksiyonel, kalıcı ve yenilikçi çözümler getirmeyi prensip edinmiştir.

Öznesi insan olan mimarlığı bir projelendirme ve yapı üretimi olarak görmenin ötesinde, bir sanat olarak gören CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu; her projeyi kendi özelinde ele alarak Mimari Proje Tasarımı, Uygulamaları ve Danışmanlığı başta olmak üzere, İç Mekan Tasarımı, Uygulaması ve Danışmanlığı ile Kentsel Tasarım Projeleri, Uygulama Yönetimi, Danışmanlığı ve Kontrollüğü gibi alanlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Tasarımın, projelendirmenin ve uygulamanın bir bütün olduğunun bilincinde olarak, sürecin her aşamasında, bütüncül tasarım anlayışı ile ilerleyen CM²  Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu, Konut, Villa, Ofis Binası, Kafeterya ve Restoran gibi projelere ilave olarak; Otel, Cami, Alışveriş Merkezi, İş/Ticaret Merkezi, Yaşam Merkezi, Müze, Galeri, Sergi Salonu, Kültür Merkezi, Sosyal Tesis, Kütüphane, Okul, Spor Tesisi, Kentsel Tasarım Projeleri gibi büyük ve kentsel ölçekli projelere de imza atmaktadır.

​Mimari proje yarışmalarının; mimarlığa, mekansal üretime önemli katkılar sağladığı fikri ile 2018 yılından bu yana ulusal mimari tasarım proje ve fikir yarışmalarına katılarak çeşitli ödüller kazanmıştır.

​CM² Mimarlık ve Tasarım Stüdyosu; kullanışlılık, kalıcılık, estetik ve özgünlük ilkeleri doğrultusunda daha yaşanabilir, daha sağlıklı, daha konforlu, daha yeşil mekanlar için Türkiye’nin farklı şehirlerinde mimarlık hizmetleri ve iç mekan tasarımı hizmetleri vermeye devam etmektedir.