Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
CK Architecture Interiors
CK Architecture Interiors

CK Architecture Interiors

  • Kültür Mah. 1382 Sok. No:36, Konak, İzmir, Türkiye
  • 0535-4529186
  • ckarchitecture.com.tr/ 
CK Architecture Interiors, kaliteli yaşam ve çalışma alanlarının oluşturulmasında ustalaşmış, Dubai merkezli butik bir mimarı tasarım ve yapı şirketidir. Mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarındaki yetenekleri sayesinde üst düzey projelerin tasarım aşamasından, uygulamasına kadar kişiye özel çözümler sunmaktadır. 2012 yılında Dubai’de kurulan CK Architecture Interiors Türkiye’deki faaliyetlerine 2020’de başlamıştır.
 
Müşteri Odaklı
Uygulamalı yönetim felsefesi sayesinde müşterilerine son derece kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. CK'nin kurucusu Cem Kapancıoğlu, hayallerinizdeki evi teslim etmeye çalışırken hiçbir detayı gözden kaçırmamaya özen gösteriyor.
 
Sıradışı
 
Geleneksel düşüncenin dışında düşünmeye çalışıyor ve gerekirse bunun için risk alıyor. İçinde yaşayan insanlar kadar benzersiz yaşam ve çalışma alanları sunmak için yenilikçi çözümleri ve en son teknolojik uygulamaları benimsiyor.
 
Her İstediğini Al
 
Müşteriler istediklerini, istedikleri zaman alırlar. Bir müşteri, değişen koşullar veya istekler nedeniyle bir projeyi hızlı bir şekilde takip etmek istediğinde, ekip, hedeflere ulaşmak için gereken, ""tabii ki yapabiliriz"" tavrını ve esnekliğini gösterir.
 
Tecrübe
 
Deneyimleri eylemlerine rehberlik eder. İnşa ve tasarım süreci boyunca her zaman mevcut en iyi kaliteyi sunmak için gerekli bilgi birikimi ve uzmanlığa sahiptir.
 
Bütünsel Çözümler
 
A'dan Z'ye bütünsel tasarım ve yüksek kaliteli inşaat hizmetleri sunabilen bir firmadır. Tam zamanlı deneyimli mimar, tasarımcı ve mühendislerden oluşan sabit ekibi sayesinde kendi şirket içi kaynaklarını kullanır.
 
Lüks
 
Bu işte lüks her yerde mevcuttur. Prestijli müşterilerin benzersiz bakış açılarından, onların özgün karakterlerinden ve zenginlik yaklaşımı aracılığıyla yansıtmaya çalıştığı kişiliklerinden ilham alır.