Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Bosch Home Comfort Group
Bosch Home Comfort Group

Bosch Home Comfort Group

  • Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Ofis Park A Blok Küçükyalı, 34854, Maltepe, İstanbul, Türkiye
  • 0216-4320800
  • www.bosch-thermotechnology.com/tr/tr 
Bosch Home Comfort Group, enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçisidir.
 
Bosch Home Comfort Group, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2021 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 4 milyar avroluk (yüzde 64’ü Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir.
 
Bosch Home Comfort Group, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır. 109 bin metrekarelik alana kurulu fabrika, 27 yıldır ürünlerini hem tasarlayan hem de geliştiren bir üs konumundadır.
 
Doğaya saygılı ve verimli enerji kullanımını odak noktasına koyan Bosch Home Comfort Group Türkiye’nin vizyonu; değerler yaratmak, değerleri paylaşmak, hem Türkiye’de hem de dünyada faaliyet göstermekte olduğu ülkelerde pazar ve müşteri odaklı lider HVAC firması olmaktır. Misyonu ise uzun ömürlü, yüksek verimli, çevre dostu, enerji tasarrufu sağlayan ve yenilenebilir enerjiye dayanan ileri teknoloji kullanımıdır.