Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Bosch Elektrikli El Aletleri
Bosch Elektrikli El Aletleri

Bosch Elektrikli El Aletleri

Lazer Ölçüm Cihazları

Testereler

Kırıcılar ve Deliciler

Akülü Vidalamalar

Taşlama Makineleri

Diğer

Bosch Grubu'nun bir iş kolu olan Bosch Profesyonel Elektrikli El Aletleri, son teknoloji ile pazara sunduğu yenilikçi makinelerinin yanı sıra, makinelerle uyuma sahip, geniş aksesuar gamıyla öne çıkmaktadır. Taşınabilir elektrikli el aletleri, tezgâh üstü elektrikli el aletleri, aksesuarlar, bahçe aletleri, ölçme aletleri ve Dremel olmak üzere beş yaklaşık 5bin çeşitle hem profesyonel hem de hobi ve ev kullanıcılarına yönelik ürünler sunan iş kolu, aynı zamanda Dremel ve Sia markalarıyla da pazarda güçlü varlığını sürdürmektedir. Bosch Elektrikli El Aletleri ayrıca ‘Kendin yap’ (DIY) kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan, kolay ve güvenli kullanım imkânı sunan ev ve bahçe ürün gruplarıyla da açık havadaki yaşam alanı için mükemmel bakım sağlamaktadır.
 
Bosch Elektrikli El Aletleri iş kolu, hem profesyonel hem de ev kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla ürün gamını her yıl yenilemektedir. Bu kapsamda 2020’de pazarı 50 yenilikçi ürünle buluşturan Bosch, bu yıl da yenilikçi ürünlerle pazardaki gücünü sürdürmeyi hedeflemektedir.
 
Bosch Grubu içinde global olarak dünyanın önde gelen elektrikli el aletleri, elektrikli el aleti aksesuarları ve ölçüm aletleri sağlayıcılarından biri olan Robert Bosch Power Tools GmbH; 2019 yılında, yaklaşık 20.000 çalışan ile 4,8 milyar Euro’luk satış gerçekleştirilmiştir ve bu rakamın yaklaşık yüzde 87,5’i Almanya dışında elde edilmiştir. Bosch ve Dremel gibi markalara sahip olan bölüm, müşteri odaklılığı ve harika mühendislik süreçleri ile ön plana çıkmaktadır. Temel başarı faktörleri, yenilikçi güç ve yenilik hızıdır.