Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Betsan Mosaix
Betsan Mosaix

Betsan Mosaix

  • Halkalı Cad. No:162 Sefaköy, 34295, Küçükçekmece, İstanbul , Türkiye
  • 0212-5480548
  • www.betsan.com 
18/09/1992 yılında cam mozaik üretimi amacıyla kurulan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. geçen yıllara oranla yurtiçi ve uluslararası satışlarını daha yukarı değerlere taşımayı başarmıştır. Cam mozaik'te bina dış cephe kaplamaları yanında mutfak, banyo ve havuzların tasarımlarına yönelik ürünler geliştirerek tüm ürün grubunda toplam üretim metrajını büyütüp yurtiçi satışlarda birinciliğini sürdürmüş uluslararası satışlarda hedeflerini yakalayarak daha da büyütme çabasındadır.
 
Bu alandaki başarılı faaliyetleri ile cam mozaik liginin izlenen oyuncularından olan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. bu faaliyet kazançlarını üretim tesisinin finansmanına, kapasite artırımına, yeni ürün ve geliştirme yatırımları için kullanarak her zaman daha iyisini sunma amacındadır. 
 
İstanbul, Küçükçekmece, Sefaköy'de üretim tesisi bulunan BETSAN Cam Seramik Sanayi Ve Tic. A.Ş. dünyanın birçok ülkesine cam mozaik malzemesi sunan bünyesindeki MOSAIX ticari markası ve kendini yenileyebilen aktif ve deneyimli çalışanlarıyla ülkemizin ve dünyanın bir çok bölgesine halen satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
Betsan Mosaix, çeyrek asırlık tecrübesi ile mozaik üretiminde Avrupa’nın da bir adım önüne geçerek, devrim niteliğindeki SilyCord Poliüretan Sistemini kullanmaktadır. Pazarda maliyet odaklı yapılan üretimlerden dolayı sektörümüzün yaşadığı problemleri görerek başladığımız, 3 yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda; üretim hattımızı yenileyerek, kağıt, file ve dot taşıyıcılı mozaiklerde yaşanan sorunları tamamen ortadan kaldıran, SilyCord Sistemli mozaik üretimine başlamış bulunuyoruz. %100 Türk Ar-Ge çalışmaları ve İtalyan teknolojisi iş birliği ile üretilen SilyCord Sistem; uygulama, uygulama sonrası ve stoklama konularında, maliyet-zamandan tasarruf, kolay işçilik ve uzun ömürlülük avantajları ile tüm projelerinizde sorunsuz kullanacağınız bir sistemdir.