Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
BEYOND
BEYOND

BEYOND

  • Atatürk Plastik O.S.B. Mah. 6. Cadde No:8 , Menemen, İzmir, Türkiye
  • 0232-3768085
  • www.bynd.com.tr 
Beyond ‘Fabrikada Mimarlık’ mottosu ile disiplinler arası yapısından güç alan, mimari tasarım ve üretim hizmetlerini fabrika ortamında icra eden bir firmadır. Terzi usulü çözümleri ile mimar ve tasarımcıların standart dışı yüzey taleplerinin çözüm ve imalatına odaklanmıştır. İzmir’de 51 yıldır makina imalat sektöründe hizmet veren Göktoğan Teknik Makina Model firmasının yeni bir kolu ve markası olan Beyond 5000 m²’lik fabrikasında hizmet vermektedir.
 
Beyond tasarım otomasyonu, hesaplamalı tasarım ve üretim teknolojileri konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Patentini aldığı “taşıyıcı sistem entegre 3 boyutlu yüzey panelleme sistemleri” ile yurt içi ve yurt dışı projelerde serbest mimari formların rasyonalizasyonu ve imalatı konusunda hizmet veren bir mimarlık ve mühendislik şirketidir.
 
Üretimini yaptığı üç boyutlu yüzey panelleri ile formal ve boyutsal esneklik, malzeme alternatifleri, akustik tasarım, projeye özel perforasyon ve kullanıcı etkileşimli ışık entegrasyonları ile mekanı yüzeylerden öteye götürüp eşsiz ve özel bir mekan deneyimi sunmaktadır.