Rezervuar | Monolith Plus

Marka: Geberit

Form ve fonksiyonelliğin mükemmel birleşimini sunan ödüllü Geberit Monolith modelleri, banyo tasarımına taze bir soluk getiriyor. Koku alma ünitesi banyonuza temiz hava ve ferahlık sunar. Geberit Monolith Plus rezervuar modülü bu ferahlık hissini sunarken banyonuza şıklık katar. Monolith Plus, tüm asma ve yere oturan klozetlerle ve Geberit AquaClean modelleriyle uyumludur. Elektrik bağlantısı varsa Geberit Monolith Plus kolayca monte edilir. Tüm parçalara kolayca erişilebildiği için servis ve bakım hizmeti de kolaylıkla sağlanır. Karanlıkta, LED ışık ünitesi, kullanıcı Monolith Plus'a yaklaştığında yumuşak bir aydınlatma sağlar Işığın rengi ve yoğunluğu zevke göre ayarlanabilir. Şık, dokunmatik tuşlar deşarj sürecinin sessiz bir şekilde başlatılmasını sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Rezervuar | Monolith Plus ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


23 cm'e kadar gider açıklığına sahip, yenileme ve sıfır binalarda gömme rezervuar veya dışarıdan rezervuara alternatif, tuğla duvarlara uygun

Asma veya yere oturan klozetlere uygun
114 ve 101 cm olarak 2 yükseklik alternatifi
Dokunmatik tuşlarla İki kademeli deşarj 3lt / 4,5 veya 6 lt
Gece/gündüz algılaması için parlaklık sensörü
5 farklı renk seçeneği ile Comfortlight özelliği
Seramik filtre sayesinde koku giderme özelliği
Sensörlü kapama açma özelliği

ISO, CE, A sınıfı Well Etiketi

131.231.SJ.5