Klozet | AquaClean Sela

Marka: Geberit

İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan yeni AquaClean Sela, banyolara zariflik ve şıklık katıyor. Banyoları bir sanat eserine dönüştürüyor. Gelişmiş teknolojiler sunan Sela, devrim niteliğindeki özellikleri ile kullanıcısına ilk gün yaşadıkları heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor. 145 yıllık deneyimiyle Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sela ile maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Klozet | AquaClean Sela ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut ve ticari alanlar

Geberit AquaClean Sela beyaz ve parlak krom olarak iki renk alternatifi sunuyor. AquaClean Sela akıllı klozetlerin sprey işlevselliği konusunda da devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Patentli WhirlSpray taharet teknolojisinin sunduğu dinamik havalandırma ile güçlendirilmiş titreşimli sprey sunan Sela‘da, son derece nazik bir temizlik sağlamak için iki püskürtme başlığı kullanılıyor. Hibrid sıcak su sistemi ile hızlı ve sürekli sıcak su sağlanıyor. WhirlSpray teknolojisi ile hijyenik bir şekilde 37 derecede taharet imkanı sunuyor. Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Sela, kadınlara özel püskürtme özelliği sunarak yumuşak bir dokunuş sağlıyor. Bir başka önemli nokta ise AquaClean Sela'nın Rimfree (kanalsız) klozet teknolojisidir. Yenilikçi TurboFlush deşarj teknolojisi, tuvaletin son derece hassas ve sessiz bir şekilde yıkanmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda içerir. Uzaktan kumanda kişiye göre ayarlanabilir. 4 farklı hafıza seçeneği sunuyor.