Vitrifiye ve Mobilya | One Serisi

Marka: Geberit

Geberit ONE, hem estetik hem de işlevsel açıdan etkileyici banyolar tasarlamak için çok çeşitli seçenekler sunar. Farklı tasarımlardaki lavabolar, banyo mobilyaları ve aynalı dolaplar birbirleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Vitrifiye ve Mobilya | One Serisi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Yüksek Temizlik Standartları
Ankastre batarya, tezgah üstü bataryalarının etrafında biriken mikropların üreme alanı olan kenarları engeller, kir birikmesini önleyerek tüm lavabonun hijyenik kalmasını sağlar.

• Daha Az Kalıntı
Yatay tahliyeli Geberit ONE lavabolar, en yüksek tasarım standartlarını olağanüstü işlevsellikle birleştirir.
Yatay lavabo gideri, lavaboların tasarımına uyarlanmıştır ve lavabonun arka kenarına akıllıca yerleştirilmiştir. Yenilikçi teknolojisi lavabo dolabının çekmecelerinde daha fazla alan yaratır. Arkaya doğru hareket ettirerek su jetine maruz kalmaz, bu da giderden geri sıçramayı önler. Önemli ölçüde daha az su ve kireç tortusu oluşur ve temizleme çabası azalır. Bir manyetik braket, kapağı mükemmel konumda tutar. Üzerine takılan tarak ekini temizlemek için tek hareketle çıkarılabilir.

• Küçültülmüş Boyutlar, Artan Saklama Alanları
Geberit ONE lavabo dolapları sifonlu bölmeye sahip olmadığı için, saklama için daha fazla alan bırakır. Dahası tasarımı sayesinde, dağınık çekmecelerin geçmişte kalması anlamına gelir.

• Mükemmel Led Işık
ComfortLight, dört entegre led ışık ile ayna görüntüsünü, lavaboyu ve odayı mükemmel şekilde aydınlatmak için tasarlanmıştır. Tüm ışık kaynakları birbiriyle mükemmel uyum sağlar.