Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Premium Mekanlar İçin: AGT 3P Panel

Premium Mekanlar İçin: AGT 3P Panel

Dekorasyonda elegant yaşam alanlarında boy göstermeye başlayan dokulu yüzeyler mekâna kazandırdığı şıklık ile göz dolduruyor. Doğadan ilham alan, taş, ahşap ve tekstil dokulu dekorlarıyla 3P koleksiyonu, mutfak, yatak odası, ofis ya da antre gibi mekanların tasarımında stil sahibi kişiliklere hitap ediyor.

3P Panel Serisi, dokulu yüzeylerinin haricindeki ipeksi dokunuşa sahip solid renkleriyle de zarafete mekan açıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan Gece Siyahı, Derin Mavi, Elit Gri, Karetta Yeşili, Konfor Gri, Latte Krem, Polar Beyaz, Vintage Bej ve Yaprak Yeşili dekorları yeni bir panel modası başlatıyor.

3P Panel serisi pet hammaddeden üretildiği için geri dönüştürülebilir malzeme yapısına sahip. Üretim süreçlerinde insan sağlığını ve doğaya saygıyı ön planda tutan AGT’nin Premium Pet Panel koleksiyonu da E0 emisyon değerinde üretildi. 3P Paneller, mekânlarda rakip tanımayan kusursuz yüzeyinin yanında, uluslararası standartlara göre yapılan testler sonucunda parmak izi bırakmıyor; çizilmeye, lekelere ve buhara karşı yüksek dayanıma sahip. Başta mutfak ve ofis olmak üzere 3P Paneller, her türlü mobilya ve dekorasyon tasarımında özel tasarım üretim amaçlı kullanılabiliyor.

Panel Yüzeylerindeki Yeni Teknoloji: SMR (Solid Mat Resistant)

3P Panel koleksiyonunun AGT’nin ilham veren marka olma misyonuna katkı sunduğunun altını çizen AGT İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya, yeni koleksiyon hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiğimiz 3P Panel koleksiyonumuzu pazarın beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tasarım ekibimizin uzun süren çalışmaları sonrası özellikle dokulu yüzeylerde yeni bir moda trendini başlatacağımızı düşünüyoruz. Koleksiyonun solid renklerinin ise, doğallığı zarafetle buluşturmak isteyenlere eşsiz bir seçenek olacağa benziyor. Dekorların neler olacağına karar verirken AGT’nin mimar ve tasarımcıları özenle çalıştı.”