Grande Massimo Porselen Plaka Koleksiyonları


Grande Massimo İtalyan ailelerinin güçlü ilhamıyla, yaşam alanlarının ambiyansını yeniden tasarlamak üzere, iç ve dış alanda çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek büyük boyutlu porselen plakalar üretiyor. Yüksek teknik standartları, uzun ömürlü kullanım güvenilirliği, tasarımındaki benzersiz şıklığı ile etkileyici görsel efektler oluşturmak için yeni ilhamlar yaratan Grande Massimo, uzun ömürlü, ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklı, plakalar arası ton farkı barındırmayan porselenleriyle, iç ve dış mekanlarda stil ve teknik özelliklerin muhteşem birlikteliğini sizlerle buluşturuyor. Büyük porselen plakaları ve farklı kombinasyonlarla bir araya gelerek oluşturduğu büyük desenlerle, özgün ve sıradışı kompozisyonlar oluşturma imkanı sunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Grande Massimo Porselen Plaka Koleksiyonları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Porselen plakalar hem iç hem dış alanda güvenle kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiş ve yüksek teknik kriterleri karşıladığı sertifikasyonlarla kanıtlanmıştır. Büyük plakalar olarak sunulması büyük desenler oluşturma avantajı sunarken, aynı zamanda montajda da kolaylık sunar. İç ve dış alanda kullanılabilir oluşu mekanının tümünde devamlılığını koruyan bir konsept yaratabilmenizi sağlar. Uzun yıllar temaslara ve koşullara rağmen ilk günkü kalite standartlarıyla, güçlü dayanıklılık performansıyla stilinizin kalıcılığını temin eder.

• ÇİZİLMELERE KARŞI DAYANIKLI: Gözeneksiz, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olması sebebiyle sivri materyallerle temasında çizilmeye karşı dayanıklıdır.
• TON FARKI OLUŞTURMAZ: Porselen plakalar arasında ton farkı oluşmaz. Bu sayede yaşam alanı tasarımında kusursuz bir sonsuzluk etkisi yaratmak mümkündür.
• ISIYA KARŞI DAYANIKLI: Isıyla temasa karşı dayanıklıdır. Mutfak tezgahı, şömine gibi sıcakla temasın mümkün olduğu alanlarda güvenle kullanılabilir.
• DEVAMLILIĞIN ETKİLEYİCİ GÜCÜ: Yan yana kullanılan porselen plakalar desenlerinin devamlılığını sağlarken, orjinal kompozisyonlar oluşturma imkanı sunarlar.
• Renk tonları ve desenleriyle farklı tarzları yansıtan Grande Massimo Koleksiyonları:
- Ultra Marble Series
- Marble Series
- Oxido Series
- Stone Series
- Bookmatch Series
- Concrete Series
- Onyx Series
- Wood Series