Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Strip zg - Akasya

Akasya; sert ve sık dokulu, yüksek rakımlarda yaşayan bir ağaç türüdür. Esneklik özelliği ile mobilya sektörü dahil birçok sektörde malzeme yapımına oldukça uygun olan akasya, Strip serisinin özünü oluşturmaktadır. İnce çizgilere sahip zikzaklı tasarımı ile ortama, modern ve retro bir görünüm sunmaktadır. Asimetrik 45°’lik açıya sahip ince çizgiler, oturma, dinlenme ve uyuma alanlarını estetik bir görünüme kavuştururken, eski ve yeni bir stil harmanlı bir tasarım oluşturur. Kolaylıkla uygulanabilen modüler yapısı ile düz duvar zeminlerinde harikulade tasarım birlikteliklerine uyum sağlayabilecek bir duvar kaplamasıdır. FSC© sertifikalı ağaçlardan üretilen Strip zg, estetik, modern ve retro tasarımı bir araya getiren Ardinart ustalığının eşsiz bir ürünüdür.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Strip zg - Akasya ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Ahşap panel Ahşap mozaik Dekoratif duvar paneli Ahşap duvar kaplaması
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Tüm iç mekanlar

2Malzeme

Ahşap

3Teknik Özellikler

• Özel ve profesyonel bir işçilik ile üretilen bu ürünlerin nem ve kuruluk seviyeleri %40 -60 arasında bir nem dengesine sahip olmalıdır. Aşırı nem ya da düşük nem gibi durumlar doğal bir ahşaptan üretilen bu ürünlere zarar verebilir.
• Oda sıcaklığının 15-30° arasında olması, bu ürünler için idealdir. Aksi takdirde ürünler deforme olabilir.
• Ortamdaki nem ve sıcaklık değişimlerinin ani bir şekilde değişmemesi önerilir.
• Ağaç Türü: Akasya
• Koruyucu Türü: Natürel / yağ / vernik
• Boyutlar: 650*150*14