Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
FeltBi
FeltBi

FeltBi

Biçer Proje İnşaat Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti  Yalıtım sektöründe çağın gerektirdiği çevreye duyarlı, geri dönüştürülebilen ürün kullanımı konusunda çalışmalar yapmıştır. Firma, 1984 yılından bu yana inşaat sektöründe olup, uzun yıllardır geri dönüştürülebilen keçe yalıtım malzemelerini inşaat sektörüne ayrıcalıklı bir yenilik olarak kazandırmaya çalışmaktadır.
 
Yıllardır sürdürdüğü AR-GE çalışmaları sonucu yalıtım sektöründe hızlı adımlarla liderliğe ilerlemektedir. Yaptığı araştırmalar firmayı en doğal, sağlıklı, nefes alma özelliği bulunan, zor alevlenir sınıfta yer alan, ısı, ses yalıtım ve akustik değerleri en ideal seviyede olan Türk malı izoBOZZ ve FeltBi yalıtım keçesi ürünlerini dünya ülkelerine tanıtmayı zorunlu kılmıştır.
 
Uzmanlık alanları ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve akustik konularıdır. Önceliği; sağlıklı ve çevreci yalıtımdır. Tüm çalışmaları sonucunda inşaat sektöründe Türkiye’de Bozoğlu Tekstil San ve Tic. A.Ş. tarafından Uşak’ta üretimi gerçekleşen izoBOZZ ürünlerinin Türkiye ve Yurt Dışı Tek Yetkili Distribütörü ve FeltBi akustik ürünlerinin de üreticisi olarak yalıtım sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Ürünler yüksek test değerleri ile birçok ülkede de kullanılmaktadır.
 
Yalıtım Keçesi izoBOZZ FeltBi ailesinin vizyonu:
  • Küresel iklim krizine karşı mücadele etmek,
  • Yaşam kalitesini yükselten sağlıklı ürünler üretmek, 
  • Kişiye özel tasarımlar sunmaktır.