Sızdırmaz Contalar


Contaların çok ötesinde, yalıtımı bütünün temel bir parçası olarak anlamak; STAC, yalıtımın çok ötesinde, konfor sunuyor. Alüminyum ve PVC pencereler konusunda bir sistemin her bir parçasını derinlemesine anlayan STAC, bu sayede, karmaşıklıklarına veya yapıldıkları malzemeye bakılmaksızın, ürünleriniz için özel contalar tasarlıyor. Bu doğrultuda, ürününüze aradığınız mükemmel yalıtımı sağlayan, bina konforunu artıran pencere ve dolgu duvarlarda yenilikçi çözümler önermek için sisteminizi analiz ediyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Sızdırmaz Contalar ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• KALIP
İhtiyaç duyduğunuz ekstrüzyon kalıbını geliştirebilecek ve sizin için muhteşem koşullarda tutmayı sağlayabilecek, gelişmiş bir departman.
• EPDM
EPDM, olumsuz hava koşullarına karşı oldukça dirençli sentetik bir kauçuktur. Bu nedenle ısı ve ses yalıtım uygulamalarında, özellikle aşırı sıcaklıkların olduğu yerlerde yapılan mimari uygulamalarda cephe kaplaması olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.STAC, sisteminize mükemmel şekilde uyum sağlaması ve EPDM’ye farklı sertlikler sunmak için birlikte ekstrüzyon da gerçekleştiriyor.
• SİLİKON EKSTRÜZYON
Silikon, hem endüstride hem de kilit pazarında termal ve elektriksel izolatör olarak yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Göze çarpan uygulamaları arasında fırın kapakları veya alüminyum profil mahfazalardaki sızdırmazlık contaları vardır. Bu tür profiller çok çeşitli renklerde mevcuttur, bu nedenle bunları herhangi bir uygulamada döşeme olarak kullanabilirsiniz.
• PVC
PVC çözümleri, benzersiz özelliklere sahip bir polimer sunmak için sert ve esnek PVC’nin birlikte ekstrüzyonunu içeriyor. Bu yöntem sayesinde, PVC’nin yaşlanma direncini artırmanın yanı sıra iyi bir esneklik ve klora bile büyük kimyasal direnç sağlanıyor.
• ÖZEL UYGULAMALAR
- TPE ekstrüzyonu
- PP ve TPE için birlikte ekstrüzyon
- Termoplastiklerin triekstrüzyonu
- Soyulabilir tabakalı conta
- Kristal PVC
- EVA
- PPH
- ve diğer birçok malzeme…