Yalıtım Profili


Enerji verimliliği profilinin çok ötesinde bulunulan alanda yaratılan rahatlığı anlamak önemlidir. HITEP, alüminyum profillerin tasarımını değiştirmeden geçirgenlikte %37 iyileştirme sağlayan yeni ısıl kırılma profilidir. Sadece 0,19 W/(m.K) ısı geçirgenlik katsayısı ile HITEP sayesinde alüminyum sisteminizin enerji verimliliğini artırabilir ve böylece tasarımını etkilemeden daha rekabetçi bir ürüne sahip olabilirsiniz.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yalıtım Profili ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• ISIL GEÇİRGENLİK
Sisteminiz için en iyi ısıl geçirgenlik katsayılarını elde etmek için öneriler ve çözümler önermek üzere çalışmalar yürütülmektedir.
• ÖZEL TASARIMLAR
Piyasadaki ürününüze değer katan özel bir çözüme sahip olmanız için sisteminize özel tasarımlar yapılmaktadır.
• ATG SERTİFİKASI
STAC, ısı yalıtım köprüsü için poliamit profillerin üretiminde en yüksek sertifika olan ATG teknik uygunluk belgesine sahiptir.
• POLİAMİT KÖPÜKLER
STAC, poliamit profiline ek olarak, size sadece 0,036 W/(m.K) termal iletkenliğe sahip poliamit veya polietilen köpük sunar. Bu köpüklerin içlerine yapışkan bir film eklenmiştir, bu nedenle bu işlem için endişelenmenize gerek yoktur. Poliamit köpük, hem boyamaya hem de anotlamaya dayanıklıdır.
• SICAKTA ERİYEN KORDON
Sıcakta eriyen kordon, daha sonra boyama yapıldığında poliamit profil ile alüminyum profil arasında çok güçlü bir yapıştırıcı olarak etkinleştirilir. Bunun nedeni, boya kürleme işlemi sırasında poliamit profillerin, poliamit profil çekiçlerindeki basıncı kaybetme olasılığından dolayı küçük bir hacim kaybına sahip olmasıdır. Sıcakta eriyen kordon sayesinde, iki malzemeyi doldururken ve kaynaştırırken bu davranış önlenmektedir.
• BOYAMA İMKANI
Bazen, birleştirilmiş ham profillerde boyamadan sonra poliamidin siyah rengini korumak gerekir. Bu durumdaysanız, boyama sonrası yayılan yüksek sıcaklıklara dayanabilen yapışkan bir film ekleme imkanı sayesinde sorun olmaz. Bu tekniğe "maskeleme" denir.
• PROFİLLERDEN BAZILARI
- Poliamit veya poliüretan köpük profilleri
- Düz profil
- C şeklinde profil
- Merkezi bağlantı için destek profili
- Lastik tutuculu profil
- Bölmelere ayırıcı profil
- Dolgu duvar için profil
- Özel profiller