Nanotek Sessiz Atıksu Borusu

Marka: Dizayn Grup

Bina içerisi ve dışarısında kullanılmış suyun tahliyesi için döşenen borulardır. Birleştirme yöntemi contalıdır. Dizayn özel contası, çift dudaklı ve tespit çemberli olduğundan, standardın sızdırmazlık değerini %800 fazlalık ile sağlamaktadır. Ülkemizdeki resmi rakamlarla ifade edilen, binalardaki %64’lük donatı paslanması, bu ürünlerin sunmuş olduğu kalite ile aşağılara çekilecektir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Nanotek Sessiz Atıksu Borusu ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dizayn atıksu sessiz boruları bina içi ve bina dışı atık su sistemlerinde, çok katlı binalarda, hastanelerde ve alışveriş merkezlerinde atık suyun taşınmasında güvenle kullanılabilir.

• Sessiz! Özel geliştirilmiş ara katmanı sayesinde, bina tesisatlarındaki rahatsız edici ses oluşumunu önler.
• Tok ve sağlam! Dizayn Atıksu Sessiz Nanotek borularının kalitesini daha elinizdeyken hissedeceksiniz. Tok görünümü ile sağlamlığını size hissettirecek.
• Uzamaz! Boruların ortasında yer alan özel katman sayesinde, uzama ve kısalma sonucu oluşabilecek problemler önlenmiştir.
• Ezilmez! Toprak altı dayanımı güçlendirilen atıksu boruları; ezilmeyen, güçlü bir yapıya kavuşturuldu.
• Dayanıklı! Dizayn Grup teknolojisiyle geliştirilen katmanlı yapısıyla, çok daha dayanıklı.
• Dizayn Atıksu Sessiz Boru ve Ek Parçaları Asla Sızdırmaz! Dizayn Atıksu Sessiz boru ve ek parçaları çift dudaklı contalara sahiptir. Conta içerisine yerleştirilen segman, borunun mufa girmesi sırasında contaların kanaldan çıkmasını engeller. Hafızalı conta eski şekline dönmek için boruya kuvvet uygular ve bu sayede sızdırmazlık sağlanır.