Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Nimeçatı
Nimeçatı

Nimeçatı

  • Demirciler Sitesi 5. Cad. No: 3-4-5-12, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye
  • 0212-6645758
  • www.nimecati.com.tr/tr 
Nimeçatı, çatı ve yalıtım malzemeleri satışı yapmak üzere, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu.
 
Bugün, uluslararası ve ulusal onlarca markanın yüzlerce ürününü satan Nimeçatı’nın, tecrübe ve bilgi birikimini, sunduğu hizmetin kalitesine de yansıtması, onu yalnızca malzeme satan bir firma olmanın çok ötesinde; hizmet alan kişi ve kuruluşlar için “uzman firma” olma noktasına taşımış durumda. Nimeçatı farkı da işte tam bu noktada ortaya çıkıyor. Neyi, kime ve niye sattığını bilmek, anlık bir veri değil, yılların getirdiği tecrübenin yansımasıdır. Satışları müşterilerin talepleri şekillendirir, hizmet sunan firmaların uzmanlığı neticelendirir.
 
Nimeçatı'nın bugün, İstanbul Zeytinburnu, İstanbul İkitelli ve Çorlu Tekirdağ Yolu olmak üzere üç şubesi bulunuyor. Bu şubelerinin yanı sıra, fima, Türkiye geneline yayılmış iş ortakları ile de satışlarını geniş bir coğrafyada gerçekleştirme imkanına sahip. Tedarikçi firmalarının sayısı ise, gelişen pazarın ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün arayışını sürdürmesi ve işinin uzmanı üreticiler ile yollarının kesişmesi sonucu her dönem artıyor.
 
Nimeçatı; fiyat ve kalite dengesini koruyarak, sektörün gelişimine katkıda bulunarak, büyüyerek ve ‘büyümek yetmez, büyütmek de gerekir’ diyerek attığımız her adımda, 20 yılı aşkın süredir dürüstlük ve doğruluk ilkeleri çerçevesinde hizmet sunuyor.