Mantolama Sistemi | BlueSafe Mavi Kale

Marka: Ravago

2004 yılında, XPS malzemelerinin mucidi ve dünya pazar lideri Dow Chemical; ısı yalıtım sistemlerinde uzman Mardav A.Ş. ve yapı kimyasalları ve cephe kaplamaları üretiminde uzman Kalekim A.Ş. ısı yalıtım pazarına hizmet etmek amacıyla güçlerini birleştirmişlerdir. Bu işbirliği, Blue'Safe Mavi Kale Mantolama Sistemleri adı altında pazara sunulmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Mantolama Sistemi | BlueSafe Mavi Kale ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


• Ekonomik: Isıtma ve soğutma maliyetlerini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Isı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan rutubet, küf, çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetlerini de azaltır.
• Çevreci: Enerjiden tasarruf sağlayarak gaz, kurum ve toz emisyonunu azaltıp çevre kirliliğini önler.
• Konforlu: Sağlıklı ve rahat bir yaşam, sadece uygun ısı ve nem şartlarına sahip olan mekanlarda mümkündür. Yapılarda görülen rutubetli alanlar, küf oluşması ve çatlamalar ancak doğru ısı yalıtım çözümleriyle önlenebilir. Avrupa Birliği Standartları’na göre ısıl konfor, bina içi sıcaklığı ile iç duvar yüzey sıcaklığı arasındaki farkın en fazla 2-3°C olması şeklinde tanımlanır. Bu konfor koşulları, ancak projeye uygun bir ısı yalıtımıyla sağlanabilir.
• Estetik: Dış cepheler için dekoratif çözümler sunarak, binalara yeni bir görünüm kazandırıyor. İçinde yaşam olan her yerden; doğadan, modadan ve kültürden ilham alarak stil ve saf güzelliği dış cephelere taşıyor.
• Sigortalı: Uygulama esnasında oluşabilecek hasarlara karşı; uygulama süresine ilave olarak 2 yıllık kullanım süresince sigortalanmaktadır ve ürünlere 10 yıl ürün garantisi verilmektedir. Uygulama esnasındaki yangın, patlama, fırtına gibi hasarlar; uygulama sonrasında ise hatalı çizim, yanlış malzeme, montaj ve işçilikten kaynaklanan hasarlar; sigorta hizmetinin kapsamındadır.
• Isı Yalıtım Ürünleri Sistem Bileşenleri
- Isı Yalıtım Levhası Paket Sistem Shapemate IB
- Blue’S Art Styrofoam Levha
- Yapıştırıcı ve Sıvalar
- Blue’Safe Mavi Kale Dübel
- Sıva Fileleri
- Dış Cephe Kaplamaları
- Macunlar
- Astarlar
- Dış Cephe Boyaları
- Blue Safe Mavi Kale Sistem Aksesuarları