Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
MAS Mimarlık
MAS Mimarlık

MAS Mimarlık

2018 yılında Kerim Miskavi tarafından kurulan MAS, İstanbul merkezli bir mimarlık ve tasarım ofisidir. Konsept odaklı ve deneysel yaklaşımı ile, mobilyadan kentsel dönüşüm projelerine çeşitli ölçek ve alanlarda projeler üstlenmektedir. 2020 Türkiye Mimarlık Yıllığı’na seçilen NAYA Studio da dahil olmak üzere geçtiğimiz üç senede konut, ofis ve ticari içerikli birçok iç mimari projeyi tamamlayan MAS, aynı zamanda Türkiye’de ve yurtdışında üstlendiği mimari ölçekteki projelerin konsept tasarımdan uygulama kontrollüğüne tüm aşamalarında çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Proje pratiğinin yanı sıra mimarinin kavramsal çerçevesini de önemseyen MAS, çeşitli platformlar üzerinden bu uluslararası düşünsel diyaloğun parçası olmayı hedefler. Bu doğrultuda Dubai Design Week 2019 bünyesinde körfez coğrafyasının geleneksel rüzgâr kulelerinden ilham alan “Barjeel” isimli enstalasyonu sergilenmiş, 2020’de gerçekleşen Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bizimköy Mimari Proje Yarışması’na katılımı ile de Satın Alma Ödülü’ne layık görülmüştür. 
 
MAS geniş bir coğrafyayı kapsayan deneyimi, işverenle kurduğu karşılıklı güven ilişkisi, kolektif takım çalışması ve titiz tasarım süreci sayesinde fark yaratan fikir ve projeler üretmeyi hedefler.