Kil-San

Firma Hakkında

Kullandığı elektriğin tümünü kendi üreten Kilsan, 350.000 m² arazisi üzerindeki 40.000 m² kapalı alanda, günlük 2.800 ton toprak işleme kapasitesine sahiptir. 29 adet robotla, tamamı PLC kontrollü üç üretim hattında, dört grupta 21 farklı ürünü, dünyanın en büyüğü unvanını koruyan 220 metre uzunluğundaki tünel fırınında, doğalgaz kullanarak üretmektedir.
Ham madde ve ürünler 10 ayrı testten geçirilmekte ve düzenli Ar-Ge çalışmaları yürütülmektedir. Tüm faaliyetler, TS EN 771-1, TS 1261 standartlarında, CE belgeli olarak ve ISO 9001 çerçevesinde sürdürülmekte, izlenebilirlik sistemiyle, ürünler kullanıcıya ulaştıktan sonra da takip ve kontrol edilebilmektedir.
İstanbul’daki fabrikasıyla, bölgesindeki tüm şantiyelere minimum enerji harcayarak tuğla sağlayabilen Kilsan, yasal yıllık geri kazanım hedeflerine göre çalışan ve ÇEVKO’nun sözleşmeli firması olarak ambalajlarında yeşil nokta kullanan bir tuğla üreticisidir. Ham madde sahalarını da koruma altına alan Kilsan, 22 hektarlık yetişkin bir orman oluşturmuştur.

Kil-San Ürünleri

Kil-San

Teklif İste

Gönder