Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kim Mimarlık
Kim Mimarlık

Kim Mimarlık

  • Kentplus Kadıköy A-169, 34726, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
  • 0216-5503006
  • www.kimtpu.com/ 
KİM Mimarlık, 2014 yılında müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve yenilikçi çözümler sunmak ve mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarında beklentilerine cevap verebilmek amacıyla Y.Mimar Murat KOMŞUOĞLU tarafından, İstanbul’un en gözde semti Kadıköy’de kurulmuştur.
 
Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren KİM Mimarlık’in özgünlüğü, dinamizm ve mükemmeliyetçilik ile beslenir.
 
Çalışma ortamında, projeler, kentten binaya insanın değdiği her ölçekte ele alınır ve tasarımın her aşamasında 3 boyutlu programlar kullanılarak elde edilecek görseller çeşitli ölçeklerde müşterileri ile buluşturulur.
 
Günümüzün enerji performansına yönelik tasarım anlayışı ile bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip etmek  ve tüm detaylarıyla projelerinde uygulamak, KİM Mimarlık’ın daima genç kalan tasarımlar üretmek için birincil hedefidir.
 
KİM Mimarlık farklı sektörlerdeki firmalara kurumsal kimliklerini ve ürünlerini ön plana çıkaracak konsept çözümler üretmeyi amaçlarken ve kentsel dönüşüm, mağaza & fuar standı tasarımı ve uygulamalarında da müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.