ARDEX P 51 Emici Yüzeyler İçin Astar - Konsantre

Marka: ARDEX

Kesinlikle solvent içermeyen, beyaz reçine dispersiyonu sayesinde su ile irtibatı kesen yüzey astarı.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya ARDEX P 51 Emici Yüzeyler İçin Astar - Konsantre ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


- Tozlu yüzeylerin bağlanması için, örn. zımparalanmış emici anhidrit ve anhidrit şaplarında, çimento şaplarının dolgu, düzleme ve zemin kaplamalarının tutması için astarlanmasında kullanılır.
- Düz beton zeminlerde aderans köprüsü olarak, özellikle yoğun çimento şap ve suntalarda, dolgu ve düzleme kaplaması olarak uygulanır.
- İyileştirilmiş anhidrit şaplarında, terrazzo, kum taşı, seramik ve levha kaplamalarında ARDEX K11 T kendinden yayılan şap için aderans köprüsü sağlar.
- Beton zemin ve çimento şaplarının gözeneklerinin örtülmesinden; - sonra gelen işlemlerde zeminden hava kabarcıklarının çıkmasını engeller, - sonra gelen kaplama işlemlerinde karışım suyunun emilmesini engeller.
- İnce tabaka harcı için alçı, anhidrit ve suntaların astarlanmasında kullanılır. Düz betonlarda alçı esaslı kaplamalar için aderans köprüsü sağlar.
- Dolgu ve kendinden tesviyeli kaplamalarının, kısa süre sonra kullanılması için, toz oluşumunu engellemek için kullanılır.

• İç mekanlarda, zeminde, duvarda ve tavanda.
• Solvent içermez.
• Güçlü, güvenli ve geniş bir uygulama alanı.
• Astar olarak, aderans arttırıcı ve gözeneklerin kapanmasını sağlar, su emiciliği bariz azaltır.
• Yüzeye uygulanan perdah sıvaları veya kendinden yayılan zemin kaplamalarında hava kabarcıklarının oluşmasını engeller.