Romabond Mobilya Tutkalları

Marka: ROMABOND

Romabond Mobilya Tutkalları, kullanıcıların ihtiyaçlarını tümüyle kapsayacak şekilde geliştirilerek mobilya sektörüne uygun her türlü ürün alternatifi portföye eklenmiştir. Romabond Marangoz Tutkalları ve Romabond Endüstriyel Tutkallar ile iki ana kategoride, pratik yapıştırma çözümlerinden profesyonel yapıştırma çözümlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Romabond Mobilya Tutkalları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Mobilya, inşaat ve yapı sektörüne uygun her türlü ürün alternatifi mevcuttur.

ENDÜSTRİYEL TUTKALLAR
Eva bazlı, su bazlı ve solvent bazlı olmak üzere üç ana Romabond ve Mak markalarıyla pazarın ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Düz ve eğri kenar bantlama, doğal ahşap uygulamaları ve presleme, membran pres ve doğal kaplama pres, laminat ve sarma kaplama tutkalları koleksiyonda sunulmaktadır.

MARANGOZ TUTKALLARI
20 yılı aşkın tecrübenin kaliteli ham madde ve ileri teknolojiyle birleşmesiyle, her türlü iklim koşulunda en iyi sonuçları vermesi için tasarlanmıştır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını tümüyle kapsayacak şekilde geliştirilerek mobilya, inşaat ve yapı sektörüne uygun her türlü ürün alternatifini portföyünde barındırmaktadır.