Temel Yalıtımı ve Yalıtım Koruma | Bituline Temel Su Yalıtımı


BITULINE, temellerin ve bodrum katlarının su yalıtımını sağlayan, modifiye bitüm esaslı su yalıtım membranıdır. BITULINE deprem bölgesi olan ülkemizdeki yapıların gerek çatı gerekse de temellerinin hayati önem taşıyan su yalıtımı için ideal bir malzemedir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Temel Yalıtımı ve Yalıtım Koruma | Bituline Temel Su Yalıtımı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


BITULINE sistemi temel ve çatılarda, her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

• BITULINE membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.
• BITULINE membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.
• Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

10 yıl garantilidir.