Çatı Kaplama | Bituline Çatı Su Yalıtım Membranı


Bituline, düz ve eğimli çatıların, terasların, ıslak hacimlerin, temel, bodrum, havuz, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımını sağlayan, modifiye bitüm esaslı membranlar ve aksesuarlarını içerir. Membranların kullanım alanlarına ve donatı tiplerine göre Prima, Extra, Maxima, Alüminyum ve Antiracine çeşitleri bulunur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Çatı Kaplama | Bituline Çatı Su Yalıtım Membranı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Bituline membranları temellerin, düz ve eğimli çatıların, ıslak hacim döşemelerinin, bodrum, havuz gibi yeraltı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımında kullanılır.

• Su yalıtımının temel öğesi olan Bituline membranları, polyester veya cam tülü donatılı olarak, çeşitli polimerlerle modifiye edilen yüksek kaliteli bitümden, çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir ve bu nedenle her tip özel kullanım için en ideal malzemeyi seçmeye olanak veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
• Modifiye bitüm sayesinde yalıtım, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle Bituline Sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılabilir.
• Membranlar eritme kaynağı ile birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Kaynak sistemi, yalıtımın sürekliliğini sağlar. Bituline sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.
• Membranlara yerleştirilen donatılar, yalıtımın çekme ve basınç mukavemetini artırır. Sistem Bituline, karayolları, köprüler gibi yüksek mekanik gerilmelerle karşılaşılan yerlerde de güvenle kullanılabilir.
• İstendiğinde çeşitli renklerde granüle mineral ve alüminyum kaplı olarak da temin edilebilen Bituline membranları, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen; ultraviyoleye dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip son kat yalıtım maddesi olarak da idealdir.
• Bituline Sistem su yalıtımı, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, %100 su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.

Ayrıntılı bilgi için bkz. Bituline Su Yalıtım Membranı Broşürü

10 yıl su geçirimsizlik garantisi