Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli

Marka: Easylux&Masterlux

Easylux&Masterlux sistem endüstriyel yapıların çatı aydınlatmalarında kullanılan, çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat panel ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan yüksek performanslı bir sistem ve mevcut piyasadaki en iyi çözümdür. Her tipten çatı sandviç paneli için üretilmiş montaj birleşim detayları ile E Easylux&Masterlux polikarbonat paneller, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. EasyLux sistem rüzgar, su ve ısı kaybı problemlerine karşı en doğru üründür. Yüksek ısı yalıtımı, dayanıklılığı ve UV koruması sayesinde arzuladığınız ışığa güvenle ve en iyi kalite/fiyat oranıyla Easylux&Masterlux sistem ile kavuşun.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Çatı paneli Polikarbonat levha Polikarbonat çatı ışıklığı Polikarbonat çatı kapağı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Endüstriyel çatılar

2Teknik Özellikler

Mükemmel ışık geçirgenliği
Yüksek ısı yalıtımı
Kolay ve hızlı montaj
Yüksek yangın direnci
Yüksek darbe direnci
Renk çeşitliliği

3Kalite Garanti Belgeleri

CE 16153, GOST, ISO 9001:2008