Pencere Yardımcı Elemanları

Technoform Low-E Folyolu Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerinin ısı performansını arttırmak için, ısı bariyerlerindeki iç tırnaklara yüzeylerinin emisyonunu azaltmak amacıyla yüzey emisyon değeri düşük özel folyo kaplamalı ısı yalıtım profilleri kullanılabilir.

Technoform Polyamid Tij

Technoform Bautec, tij profilleri %25 cam elyaf takviyeli polyamid malzemeden üreterek tedarik eder.

Technoform Polyamid Köpük

Yüksek yalıtım seviyesine sahip pencere, kapı ve cephe sistemlerinin ısıl performansının iyileştirilmesine yönelik etkili bir yol, ısı odalarının polyamid köpüklerimizle doldurulmasıdır. Köpükler; sahip olduğu özellikler sayesinde, PA 66 GF25’den imal edilen yalıtım profilleri ile birlikte, bütün olağan süreçler (nakliye, depolama, montaj, farklı yüzey işlemleri) boyunca dayanıklılığını muhafaza edebilmektedir.

Technoform Bio-Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Technoform Bautec, IFT Rosenheim tarafından test edilip onaylanmış biyolojik esaslı malzemeler kullanarak oluşturduğu PA410 ve PA610 bio-polyamid ısı yalıtım bariyer çözümleri sunar. Bio-polyamid profiller, hint yağı bitkisinin tohumlarından elde edildiği için tamamen yenilenebilir ve geri dönüştürülebilir bir hammaddeden oluşuyor.

Technoform Geri Dönüşümlü Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Bina sertifika standartlarını karşılamak, atıkları azaltmak, sınırlı kaynakları korumak için yüksek hassasiyete sahip polyamid yalıtım profillerimizi, aynı zamanda geri dönüştürülmüş polyamid olarak da tedarik ediyoruz. Bu ürünler; hava, su kirliliği ve CO2 emisyonunu azaltarak çevreyi korurken, standart polyamidin uzun ömürlülüğü, ısıl ve mekanik özelliklerini de muhafaza eder.

Technoform Low Lamda Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

%25 cam elyaf takviyeli Polyamid 66’nın tüm pozitif özelliklerini muhafaza ederken, Technoform’un düşük ısı iletkenlik katsayılı (0.21 W/mK) Low Lamda Polyamid ısı yalıtım profilleri, üst düzey ısı yalıtımlı sistemlerin oluşturulmasına olanak tanır.

Technoform Polyamid Isı Yalıtım Bariyeri

Technoform Bautec, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemlerinin ısı yalıtımı için yüksek hassasiyetli polyamid ısı yalıtım profilleri ve özel çözümler geliştirip üretmektedir.

Form Açkı Mekanizmaları

Çatı ve cephe pencereleri, havalandırma ve duman tahliye kapakları için açkı mekanizmaları

tremco illbruck Şişen Bant/TP600

TP600, açık hücreli, poliüretan esaslı, yumuşak köpük olup, yangın dayanımı için sentetik reçine ile emprenye edilmiş, tek tarafı kendinden yapışkanlı banttır. TP600, strüktürel yapıların sızdırmazlık derzlerini ve birleşim yerlerini şiddetli yağmurdan koruyan şişen bir bant olup, 1965 yılından beri hizmet gelişimini sürdürmektedir. Bu ürün yüksek kalite garantisi ve devamlılığı ile birçok yapıda uygulanmaktadır.

tremco illbruck Çift Yönlü Doğrama Folyosu/ME500

ME500, iç ve dış kısım derzlerin etkin sızdırmazlığı için geliştirilmiş akıllı membrandır. ME500 çift yönlü doğrama folyosu (E ve W versiyonları), polietilen kopolimer filme sahip kopmaz dokuya sahip bir kumaştan üretilmiştir. Kapı ve pencereler dışında folyo, yalıtım panellerinin hava sızdırmazlığının sağlanması için de kullanılır.

GEZE Zincirli Pencere Açkı Mekanizması/E 600

Gündelik havalandırma amaçlı açılır üstten, alttan ve yandan menteşeli kanatların zincirli motor yardımıyla açılıp kapanmasını sağlar.

GEZE Pencere Açma ve Duman & Isı Tahliye Sistemleri

GEZE, pencere açma ve duman & ısı tahliye sistemleri, ortamların günlük olarak havalandırılmasında veya olası bir yangın durumunda ısının, dumanın ve özellikle zehirli gazların tahliye edilmesinde kullanılır.

Ensinger GmbH Çevreci %100 Geri Dönüşümlü Poliamit Yalıtım Bariyeri/insulbar® RE

%100 geri dönüşümlü polyamidin kullanılması, henüz üretim aşamasında enerji ve değerli kaynaklardan tasarruf yapılmasını sağlar. CO² emisyonu ve hava ve su kirliliği önemli ölçüde azaltılır. Muazzam dayanıklılık ve uzun ömürlü fonksiyon güvenliğine sahip bariyerler; yüksek kaliteli, saf polyamide/poliamit geri dönüşüm malzemelerinin kullanımı ile üretilir.

Ensinger GmbH Yalıtımlı Cam Çıtası

Thermix sıcak kenar yalıtımlı cam çıtaları, pencerelerdeki soğuk köprü oluşumunu engellemek için dünya çapında bir konsepttir. Gözle görünür enerji ve ısıtma maaliyeti tasarrufu sağlar ve yaşanılan mekanların atmosferini kalıcı olarak iyileştirir.

Ensinger GmbH Alüminyum Pencereler İçin Poliamit Yalıtım Profili

Metal pencere, kapı ve cephe sistemlerinde üstün yalıtım değerleri elde ederken mekanik özelliklerden de ödün vermek istemeyen üreticilerin tercihi insulbar® poliamit yalıtım profilleridir. Ensinger adı poliamit yalıtım profilinin mucidi olarak anılmakta ve dünya çapında insulbar® markası altında pazarlanmaktadır.