TegaLModerN Kiremit


Minimalist, modern çatı tasarımları için TegaLModerN. Braas’ın özellikle Avrupa’daki modern mimari çizgilere yönelik olarak geliştirdiği TegaLModerN, yaratıcılığın sınırını zorlamak isteyen mimarlar için önemli bir seçenek. Geometrik hatlara sahip düz profil ve kiremitin ön kısmında üçüncü boyutun sağladığı gölge efekti ile yapınıza çarpıcı bir görünüm kazandırın. TegaLModerN, çarpıcı "Magma Gri" rengi ve Evolution Innotech yüzey teknolojisi ile sunuluyor. Braas'ın çığır açan inovasyonu Evolution Innotech yüzey teknolojisinde “ColourFUSION - Ergitmeli kaynaştırma tekniği” ile kiremidin yüzeyi gövdeyle tamamen bütünleşik, yekpare, sağlam bir yapıya kavuşturuluyor, çatı, zorlu çevre koşullarına karşı bir zırh gibi korunuyor. Böylece kiremidin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya TegaLModerN Kiremit ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Türkiye’nin her yerinde eğimli çatıya sahip villa veya apartman tüm konutlarda, turistik ve sosyal tesislerde, kamu binaları vb. tüm yapılarda Braas kiremit uygulama esasları dahilinde güvenle kullanılabilir.

• Malzeme: Çimento esaslı kiremit
• Ölçüler: 33 x 42 cm
• Ağırlık (adet):5,50 kg
• Yaklaşık sarfiyat: 10 ad/m2
• Yüzey: Evolution Innotech

- Suya ve dona karşı 30 yıl ürün özellikleri garantisine sahiptir.
- TSE ve CE