Nefes Alan Çatı Sistemi


Braas, “Çatı çözülmesi gereken bir sistemdir” anlayışı ile birbiriyle uyumlu, yeni nesil teknolojilerle üretilmiş onlarca detay çözümünü bir arada sunuyor. Braas Nefes Alan Modüler Çatı Sistemi’nde, 30 yıl suya ve dona karşı garantili “Braas Kiremit”, nefes alan, enerji tasarrufu sağlayan “Su Yalıtımı Çözümleri”, ısı köprülerini önleyerek maksimum enerji verimliliği sunan “Isı Yalıtımı Çözümleri”, uzun ömürlü ve estetik malzemelerden üretilen modüler “Yağmur İndirme Çözümleri”, çatı ile bütünleşik “Güneş Enerji Sistemleri”, çatı katı aydınlatmalarına yönelik olarak “Işıklık ve Çatı Pencereleri”, baca ve baca şapkası çözümleri, Figaroll Plus kuru (harçsız) mahya çözümleri, Yakaflex baca ve duvar dibi yalıtımları, eğimli vadi dere, saçak çözümleri ve daha birçok akılcı çözüm bulunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Nefes Alan Çatı Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Türkiye’nin her yerinde eğimli çatıya sahip villa veya apartman tüm konutlarda, turistik ve sosyal tesislerde, kamu binaları vb. tüm yapılarda Braas kiremit uygulama esasları dahilinde güvenle kullanılabilir.

Kiremitlerle çatı yüzeyi arasındaki boşluğun etkin bir biçimde havalandırması esasına dayanan “Nefes alan modüler çatı sistemi”; çatıyı oluşturan malzemelerin gerçek fonksiyonlarını yerine getirebilmesi, uzun ömürlü olabilmesi ve aynı zamanda nem ve rutubetten arınmış bir çatı ortamı oluşturabilmesi için önem taşıyor. Braas bu amaçla sistemi oluşturan tüm detayları titizlikle tasarlıyor, birbirleri ile maksimum uyuma sahip bir “çözüm paketi” sunuyor.