Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
HÜPPE
HÜPPE

HÜPPE

Temeli 1889’da Justin Hüppe tarafından Almanya’da atılan HÜPPE, 1966 yılında Kıta Avrupası'nı duşakabin ile tanıştıran firma oldu. Avrupa duşakabin sektörünün ilk temel taşı olan HÜPPE, sektöründe çığır açan, bugün duşakabin alanında standart olarak algılanan inovatif yenilikleri ve standartların da üzerinde oturttuğu üstün kalite anlayışı ile dünya duşakabin sektörünün inovasyonlarını merakla beklediği bir trend belirleyici olmuştur.
 
"Her Gün Daha İyi" Bir Deneyim
 
HÜPPE, küresel ölçekte faaliyet gösteren bir duş çözümleri markası olarak tüketicilere "Her Gün Daha İyi" bir müşteri deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. HÜPPE, "Her Gün Daha İyi" felsefesine dayanarak duşakabin, duş teknesi, küvet ve banyo aksesuarları alanında geliştirdiği inovasyonlar, ortaya koyduğu tasarımlar ve işlevsel çözümleri ile müşterilerine ilham verir.
 
Detaya odaklanmak
 
Yapılan her işte entegre bir yaklaşım sergileyen HÜPPE, detaya odaklanarak duş çözümleri alanında kullanıcıların hayat kalitesini her gün biraz daha iyileştirmek için çalışmaktadır.
 
Bir Duşakabinden Beklentiniz Ne Olabilir?
 
Her şeyden önce fonksiyonel, abartısız ve zarif bir görünüm mü? Yoksa, zekice dizayn edilmiş detaylarıyla kendini farklı kılabilen özgün stil sahibi bir tasarım mı? Arayışlarınıza cevap verebilmek için HÜPPE, dünyaca ünlü Jette Joop, Target Design, Karim Rashid, Phoenix Design, Porsche Design, NOA Design gibi tasarım firmalarıyla çalışıyor.
Başlık Adres
İstanbul Ofis Meydan AVM Justwork Ofisleri - Hüppe Ümraniye, İSTANBUL