Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
 Kalekim ‘Fugapool’ ve ‘Fugasim’ ile Havuzlar İçin  Mükemmel Çözümler Sunuyor

Kalekim ‘Fugapool’ ve ‘Fugasim’ ile Havuzlar İçin Mükemmel Çözümler Sunuyor

Kalekim’in esnek derz dolgu alanındaki iddialı ürünü Fugapool, iç ve dış mekanlarda kullanılan seramik, granit, kotto, klinker, cam  mozaik,  mermer ve doğal taş gibi kaplama malzemelerinin 1-6 mm arasındaki derz  boşluklarının doldurulmasında kullanılıyor. Havuz, su deposu, sauna, kaplıca, banyo gibi ıslak hacimli ve alttan ısıtmalı sistem gibi ani ısı dönüşümlerinin olduğu mekanlarda kullanıma uygun Fugapool, yatay ve düşey uygulamalarda mükemmel sonuç veriyor.

Pürüzsüz yüzey sağlayan, aşınmaya dayanıklı, su emiciliği düşük, çatlamayan, UV ve atmosfere dayanıklı yapısıyla Fugapool, solmayan 7 farklı renk seçeneği ile sunuluyor. İçme suyu depoları için ideal bir ürün olan Fugapool, havuz kimyasallarına dayanımlı yapısıyla öne çıkıyor. Yüksek esnekliğe sahip ürün, ayrıca donma ve çözünme çevrimine dayanıklı özelliğiyle iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Altın, gümüş ve bakırın metalik ışıltısı havuzlara taşınıyor

Kalekim'in havuzlar için özel olarak tasarlanmış çimento esaslı derz dolgusu 2900 Fugapool’un zengin renk seçenekleri, kaplama malzemeleriyle uyumlu ve dekoratif havuzlar yapma imkanı sağlıyor. Sim efektli, epoksi esaslı derz dolgu 2955 Fugasim ile altın, gümüş ve bakırın metalik ışıltısıyla havuzlar farklılaşıyor. Havuzlar için ayrıca 15 farklı kombinden biriyle estetik bir görünüm tasarlanabiliyor. Havuzlarda kullanılacak seramiklere farklı renklerdeki derz dolgular ahenk katarak mükemmel bir tamamlayıcı oluyor.