Derz Dolgu - Mastikler

Mapei Derz Dolgusu/Keracolor FF

6 mm genişliğe kadar derzler için yüksek performanslı, polimer katkılı, su itici, DropEffect© teknolojisine sahip çimento esaslı derz dolgusudur

Sotaş PU Mastik/Solaflex

Beton ve izolasyon uygulamalarında kullanılan, tek bileşenli nem ile kürlenen, poliüretan esaslı elastik, özellikle inşaat uygulamaları için geliştirilmiş, derz dolgu mastiğidir. Dış mekan uygulamaları için uygundur.

Sotaş Esnek Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Sağlayıcı Macun/Solapur 1050

Poliüretan esaslı, tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve sızdırmazlık sağlayıcıdır. Havanın nemi ile kürlenir. Üzeri, kürlenmeden sonra, zımparalanabilir ve boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Sotaş Esnek Yapıştırıcı, Yalıtım ve Derz Dolgu Mastiği/Solapur

İnşaat uygulamaları için geliştirilmiş, poliüretan esaslı tek bileşenli esnek yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi. Havanın nemi ile kürlenir. Kürlenmeden sonra boyanabilir. -40°C ile +90°C arasında ısıya dayanır.

Derby Kimya Silikonize Mastik/Derby D51

Derby D51 mastiği, tek komponentli akrilik bazlı dolgu macunudur.

Derby Kimya Genel Amaçlı Silikon/Derby D28

Derby D28 genel amaçlı silikon, tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Genel inşaat malzemeleri de dahil pek çok gözeneksiz yüzeye güçlü yapışma sağlar.

Derby Kimya PU Mastik/Derby D91

Derby D91 PU mastik, tek komponentli, havanın nemi ile kürleşen poliüretan esaslı bir sızdırmazlık malzemesidir.

KYK Silikon Katkılı Renkli Derz Dolgu Malzemesi

Silikon katkılı, su emme oranı düşük derz dolgu malzemesi

KYK Elastik Antibakteriyel Derz Dolgu Malzemesi

Yüksek performanslı, elastik ve antibakteriyel derz dolgu malzemesi

KYK Asit ve Alkaliye Karşı Dayanıklı Epoksi Reçine Asıllı Yapıştırıcı ve Derz Dolgu Malzemesi

Epoksi reçine esaslı, çift bileşenli, asit ve alkaliye karşı dayanıklı yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi

Profire Yangın Durdurucu Akrilik Mastik/Promaseal-A

Promaseal-A Yangın Durdurucu akrilik mastik, tek bileşenli yangın yalıtım mastiğidir. Beton, tuğla, gaz beton ve panel duvarlar üzerindeki 100 mm’ye kadar düşük ve orta hareketli derzlerde 4 saate kadar yangın yalıtımı sağlar. Ortalama %15 hareket edebilme kapasitesine sahiptir. Çeşitli yapısal yüzeyler üzerine çok iyi derecede yapışır. Metal boru, havalandırma kanalı, elektrik kablo demetleri ve kanalları gibi mekanik/elektrik tesisatların duvar ve döşemeler üzerindeki geçişlerinde de kullanımı uygundur.

Sel Dış Ticaret Poliüretan Mastik 40

Selsil PU 40, tek komponentli, hava nemi ile kürleşen poliüretan esaslı bir sızdırmazlık malzemesidir. Havadaki nem ile kürlenir, boyanabilirdir. Hava şartlarına ve suya dayanıklı olup, daimi elastikiyetini korur.

Soudal Yapı Nötr Cephe Silikonları/Silirub NO5-HE

Silirub NO5-HE nötr silikon esaslı, çok yüksek performanslı, yüksek hareket kabiliyetine sahip geniş bağlantı ve genleşme derzlerine uygun cephe sektörü için geliştirilmiş tek komponentli derz ve cam macunudur. Özellikler: Yoğun kıvamı sayesinde cephelerde geniş derzlerde kullanılabilir. Özel formülü sayesinde dikeyde tiksotropik (durağan) macun özelliğine sahip Soudal tarafından özellikle kötü hava koşulları için geliştirilmiştir. Renk tonu mattır. Yavaş kürlenme süresi neticesinde kolay şekil verme. Uygulandığı yüzeyde(kompozit panel,metal,levha) leke bırakmaz. Mükemmel hareket kabiliyetine sahip Dış cephelerde aşırı sıcak ve yüksek nemli iklim koşullarına maruz kalan malzeme yüzeyine kolaylıkla uygulama Rengi solmaz Kürleme sonrası kalıcı olarak elastik Uygulanması çok kolay, Birçok malzeme üzerine çok iyi yapışma Dış hava şartlarına ve UV ye çok yüksek dayanıma sahiptir.

Soudal Yapı Silikon Esaslı Macun/Firesilicone B1 FR

Ürün: Firesilicone B1 FR yüksek kaliteli, nötr, elastik, tek komponentli, yangın geciktirme standardı DIN 4102 B1 ile uyumlu ve bazı tür derzlerde 4 saat boyunca yangına dayanabilen (EN 1366 Bölüm 4 – NN713.020 – BS 476/20), silikon bazlı izolasyon materyalidir. Özellikler: Çok kolay uygulanır Rengi solmaz, UV ışınlarına dayanıklıdır Kürlendikten sonra daima elastik kalır Bir çok yapı malzemesinde üstün yapışma sağlar Düşük modüllüdür DIN 4102 – Bölüm 2: B1 Sınıf

Minova Dolgu ve Enjeksiyon Reçinesi/CarboCrackSeal H Plus

Dilatasyonlar için özel üretilmiş dolgu ve enjeksiyon reçinesi

Proco Plastik Polietilen Derz Dolgu Fitili

PROFILL derz dolgu fitili; kapalı hücre yapılı ekstrüzyon ile üretilen polietilen esaslı malzemedir. Üzerine uygulanan silikon, mastik veya benzeri maddelere yapışmaz ve derz içinde ayrı çalışır. Esnektir ve çok kolay biçimde sıkıştırılabilir. Hava ve suyu geçirmez. Nötrdür, koku yapmaz. Derze uygulanan mastik sarfiyatını önler. Özelliklerini zamanla kaybetmediğinden uzun ömürlü derz dolgusu sağlar.