Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kale Banyo ile Banyo Mobilyalarında Bahar Fırsatı

Kale Banyo ile Banyo Mobilyalarında Bahar Fırsatı

“Banyo Mobilyanızı Keyifle Seçin, Rahat Rahat Ödeyin!” sloganı ile hayata geçirilen kampanya kapsamında Kale Banyo’nun, bütünsel tasarım yaklaşımıyla geliştirdiği, mekana anlam katan şık ve estetik banyo mobilyaları %50 indirim ve ücretsiz montaj fırsatıyla sunuluyor.

Kampanyayla banyolarını yenilemek isteyenlere Kale Banyo’nun birbirinden tarz, kullanışlı banyo mobilyaları ile şık banyolar tasarlama fırsatı sağlanıyor.

Değişimin enerjisini evlerinize taşıyın

Kale Banyo’nun yenileme kampanyasına katılmak isteyen tüketiciler, her tarza ve beklentiye uygun seçkin koleksiyonlara hem %50 indirim hem de ücretsiz montaj fırsatı ile sahip olabilecek.

Siz de bu değişim rüzgarından yararlanmak istiyorsanız; Kale satış noktalarına uğramanız ve Kale Banyo’nun tarzınızı yansıtan banyo mobilyalarından istediğiniz modeli seçmeniz yeterli. Kale Banyo’nun şık ürünleri ile baharın ruhuna uygun şekilde banyonuzu yeni baştan yaratabilir, değişimin enerjisini evlerinize taşıyabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere kale.com.tr adresinden veya 0850 800 5253 numaralı Kale Müşteri İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.