Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kale Banyo Edge Serisi

Kale Banyo Edge Serisi

Tasarım trendlerini yakından takip eden Luxury line, Style line ve Comfort line paketleriyle, farklı malzemelerin bir arada sunulduğu Edge serisi, geniş depolama alanı ve alternatif kullanım seçenekleriyle tüketiciyle buluşuyor.

Daha fazla depolama alanı

Fonksiyonel parçaları ile tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan “Edge” serisi, gün geçtikçe artan daha fazla depolama ihtiyacına yönelik çözümlerde sunuyor.

Tamamlayıcı açık rafları ve kapaklı yan modülü ile genişleyen mobilyalara sahip olan seri; geniş depolamalı boy dolabıyla, bas-aç çekmecesiyle ve metal-sinterflex-ahşabın birlikte kullanımıyla ön plana çıkıyor.

Maskülen ve şık bir tasarım yorumuyla kendini belli eden Edge’in Antrasit/Vizon, Antrasit/Mocha Perla ve Antrasit/Ceviz olarak 3 farklı renk seçeneği mevcut.

Aynı tasarım çizgisine sahip SmartEdge ile bütünsel mekanlar

Edge serisi, aynı zamanda SmartEdge lavabo ailesiyle birlikte kullanım olanağı sunuyor.

Akılcı çözümleri ve inovatif yaklaşımı ile banyoları konfor merkezine dönüştüren Kale Banyo, çevre dostu SmartEdge lavaboları ile ergonomi ve fonksiyonelliği birleştiriyor. Kale’nin çevreye ve insana duyarlı bir yaklaşımla ‘smart’ felsefesinden ilham alarak tasarladığı SmartEdge lavabolar, yalın ve minimalist hatlarıyla ön plana çıkıyor.

Hammadde kullanımını minimalize eden ve çevre dostu olan SmartEdge lavabolar, aynı ebatlardaki lavabolara göre %40 daha hafif ve 5,5 mm inceliğe sahip. Geometrik formları sayesinde de tüm banyolar için ideal kullanım alanı yaratan lavabolar; kare, yuvarlak ve oval formlarda tasarlanıyor.

Beyaz, mat beyaz,mat siyah, mat antrasit ve mat vizon renk seçenekleri ile banyolara estetik bir dokunuş katan lavaboların; 45x45 cm kare, 50x40 cm oval ve 45 cm çapındaki tezgah üzeri yuvarlak lavabo modelleri bulunuyor.