Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
İki Küresel Marka Kale ve Geberit’ten Güçlü İşbirliği

İki Küresel Marka Kale ve Geberit’ten Güçlü İşbirliği

“Perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırdık”

Kale Holding binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, “İşbirliklerinde kurallar yeniden yazılıyor ve dünyada farklı sektörlerde önemli marka işbirliklerine de şahit oluyoruz. Biz de 63 yıllık tecrübemiz, markalarımızın gücü ve kanaldaki yaygınlığımız ile çok önemli işbirliklerine imza attık. İnovasyon ve tasarım odağımızla, ileri teknoloji ile ürettiğimiz geniş seramik karo ürün gamımıza ek olarak; vitrifiye, banyo mobilyaları ve armatür ürün gruplarındaki ürünlerimizle estetik ve bütünsel mekan çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize, ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ilham vermek, en iyi müşteri deneyimini yaşatmak ve Kale satış noktalarını müşterilerin tek noktadan tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla alanında öncü olan markalar ile işbirlikleri yaparak, yeniden dizayn ediyoruz. Bu sayede perakende sektöründe hizmet çıtasını daha yukarı çıkarmanın yanı sıra sunduğumuz marka çeşitliliği ve hizmet/çözüm, özel ürün seçenekleri ile perakende sektörüne yeni bir boyut kazandırdık. Geberit, küresel altyapısı, tasarım ve mühendislik gücüyle şekillenen ürünleri ile kendi sektörüne öncülük eden, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanında merkez Avrupa’daki hemen hemen tüm ülkelerde uzun geçmişi olan köklü bir marka. Bir global markayı daha mağazalarımızda bulundurmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

“Üst segmentte daha konforlu bir tüketici deneyimi için artık Kale Mağazalarındayız”

Geberit Genel Müdürü Ufuk Algıer ise şöyle konuştu: “Gömme rezervuarın mucidi Geberit olarak, 150 yıldır sıhhı tesisat sektöründe 5 yıldır ise vitrifiye sektöründe hizmet veren global bir markayız. Etik değerleri, yüksek kalitede güvenli ürünleri ve sürdürülebilir kalkınmayı marka değerlerimizin odağına koyuyor, küresel ekonominin prensipleriyle yüksek katma değerli ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için her yıl global ciromuzun ciddi bir oranını AR-GE yatırımlarımıza aktarıyoruz. Üretim süreçlerimizi tasarım, teknoloji, mühendislik ve bilgi birikimimiz bütünlüğünde yürüterek pazara üst segment ürünler sunuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda, kurulduğumuz günden bu yana, sektör paydaşlarımız ile geliştirdiğimiz diyaloğun son derece kıymetli olduğunu biliyoruz ve çeşitli işbirlikleri kurarak sektörümüzü daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Sanayici mirası ve girişimciliği ile sektörümüzün önderlerinden olan, insana ve çevreye saygılı, topluma sürdürülebilir değerler katan itibarlı şirketler grubu Kale ile yapmış olduğumuz güç birliği ile üst segment ürünlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz, daha konforlu bir tüketici deneyimi yaşayacak. Kendi değerlerine sahip çıkan, ürün ve hizmetleriyle sektöre ilham olan Kale ile bu yolcuğun içerisinde olmaktan çok memnunuz. 2020 yıl sonuna kadar 14 Kale bayisine ürünlerimizle dahil olarak, 2021 yıl sonuna kadar sayıyı kilit lokasyonlardaki 30 satış noktasına daha taşımayı planlıyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız anlaşmanın ilk altı aylık süreçte satışlarımıza yüzde 5 oranında pozitif yönde yansıyacağını düşünmekteyiz. İlk altı ayın ardından bu artı değer kademeli olarak artacaktır. Öte yandan Kale ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğini diğer bölgelerimizin yanı sıra Orta Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerindeki yapılanmamıza da destek olacağını öngörüyoruz.”

Geberit’in tasarım ödüllü ürünleri de Kale satış noktalarından müşteriye ulaşacak

Geberit’in önemli tasarım ödüllerine de sahip seçkin ürünleri; Kaleseramik’in prestijli markaları ‘Çanakkale Seramik’, ‘Kalebodur’, ‘Kale Banyo’ ve ‘EdilcuoghiEdilgres’ ürünleri ile birlikte tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak. Sene başında Türkiye vitrifiye pazarına yeni serileriyle giriş yapan Geberit, banyo mobilyalarının yanı sıra ’Montaj Sistemleri‘, ’Rezervuarlar ve İç Takımlar‘, ’Banyo Seramikleri‘, ’Yıkanma Alanları ve Küvetler‘, ’Elektronik Bataryalar ve Yıkanma Sistemleri‘, ’Süzgeçler ve Sifonlar‘, ’Akıllı Klozetler‘ gibi farklı ürün gruplarıyla seçili Kale satış noktalarında yerini alacak.

GEBERİT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

KALESERAMİK ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.