Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Etüd Mimarlık
Etüd Mimarlık

Etüd Mimarlık

Etüd Mimarlık Müşavirlik İnş. San. Tic. Ltd. Şti., 2003 yılında Yüksek Mimar M. Can Özsavaşcı tarafından Feneryolu, İstanbul’da kurulmuştur. Tasarım ve yapımın farklı alanlarında uzmanlaşmış mimar ve mühendislerinden oluşan kadrosuyla Etüd Mimarlık mimari konsept tasarımdan uygulama ve detay projelerine, proje yönetiminden müşavirliğe, yapı sektörünün bir çok alanında hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışından çeşitli ortaklıklarla yaptığı proje ve uygulamalarda, tasarımın gerektirdiği bütün kriterleri gerçekleştirmek için diğer disiplinleri koordine etmekte, bütün tarafların ve işin kontrolünü sağlamaktadır. Bu süreçte Etüd Mimarlık, inşaat gerçeklerini, tasarım süreci ile bütünleştirmek üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Etüd Mimarlık bünyesinde Vectorworks, Autocad, Archicad ve SketchUp olmak üzere çeşitli teknik çizim, modelleme ve görsel tasarım programları kullanılmaktadır. Ayrıca mühendislik projeleri ve proje yönetimi çalışmaları gerekli programlarla bütünleştirilmektedir. Rölöve çalışmaları için Total Station ve Laser Scanner donanım ve yazılım entegrasyonları kullanılmakta, uzman gruplarla ortaklıklar yapılmaktadır.

Etüd Mimarlık bütün hizmetlerinin temelinde öncelikli işveren memnuniyeti ve ürün/hizmet niteliğini esas almaktadır. Tasarımın en başından, uygulama sonrası kullanıma kadar bütün süreçlerde işveren, projeci, uygulayıcı üçgeninde tatmin edici sonuçlara ulaşılabilmesi için en kalifiye iş donanımı ve ortamını sunan Etüd Mimarlık, bu niteliğe ulaşmak için akademisyenler ve uzman gruplar ile işbirliğinde çalışmaktadır.
Etüd Mimarlık Müşavirlik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. müşavirlik başta olmak üzere güncel mimari proje ve uygulama hizmetlerinin bütün aşamalarında uzmanlaşmıştır. Müşavirlik yanısıra, avan projeden başlayarak kesin proje, uygulama projesi, mesleki kontrollük, proje yönetimi, müteahhitlik ve rölöve-dokümantasyon gibi çeşitli hizmetler, iş tanımları içinde yeralan resmi kurum bağlantıları da dahil olmak üzere özenle sunulmaktadır.