Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi

Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi

  • Sergiler

  • 28 Mayıs 2020, Perşembe

  • 30 Mayıs 2020, Cumartesi

Sektöre birçok konuda öncülük eden Makina Mühendisleri Odası, İstanbul Şube’nin düzenleyeceği dijital etkinlik ve sanal sergi ile birlikte bir ilki daha gerçekleştiriyor. Sektör dernekleriyle yapılan iş birliği ve teknoloji şirketlerinin katkılarıyla düzenlenecek olan Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi isimli etkinlik, mekanik tesisat alanında dijitalleşme konusunu ele alıyor.

Firmalara ve katılımcılara dijital deneyim sunacak olan etkinlik, hem sektör derneklerinin hem de alanında uzman isimlerin gerçekleştireceği online panel ve webinarlar ile toplamda 3 gün sürecek. Katılımcılar, sektörde ilk defa gerçekleştirilecek olan sanal sergide stantların arasında gezebilecek, katılımcı firma ve derneklerden doküman edinebilecekler.

28-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik için oluşturulan sanal sergi etkinlik sonrasında da 1 ay boyunca faaliyet göstermeye devam edecek.
 
Mekanik Tesisatta Dijital Dönüşüm Etkinliği ve Sanal Sergi kapsamında, İZODER Yönetim Kurulu Üyesi Mak. Müh. Volkan Dikmen’in katılımıyla ‘’Mekanik Tesisatta Ses, Titreşim ve Sismik Yalıtım’’ konusu üzerine 30 Mayıs 2020, saat: 14.00’da webinar etkinliği gerçekleştirilecek.