Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Geleceğin Dünyasında Eğlencenin Rolünü Yeniden Düşünmek

Geleceğin Dünyasında Eğlencenin Rolünü Yeniden Düşünmek

  • Fuarlar

  • 03 Mart 2021, Çarşamba

Tiyatro ve sinemalar kapılarını kapadı, konserler iptal edildi, eğlence mekanları aylardır kapalı… Eğlence sektörünün geleceği belirsizliğini koruyor. Yine de insanlar sosyalleşmenin ve eğlenmenin yollarını arıyor. Şimdi sinemadan canlı performanslara, yeme içmeden sanat aktivitelerine kadar birçok deneyimi değerlendirmenin ve yeni ihtiyaçlara, alışkanlıklara odaklanan, değişen yaşam tarzlarına göre şekillenen çözümler kurgulamanın tam zamanı.

Eğlence sektörünün hayatımızda oynadığı rolü kapsamlı ve stratejik olarak yeniden düşünmek, geleceğe yönelik deneyim kurgularını öğrenmek üzere I-AM tarafından 3 Mart Çarşamba saat 16:00'da (GMT+3) "Geleceğin Dünyasında Eğlencenin Rolünü Yeniden Düşünmek" konulu bir webinar etkinliği düzenlenecek. 

Webinar süresince, gelenekselden geleceğe eğlence kavramını incelenerek, eğlenceyi yarının dünyasına yönelik deneyimlere dönüştürmek ve yeniden kurgulamak için değişimi yönlendiren trendlere ve gelişmelere odaklanılacak. 

Kayıt için lütfen tıklayın.

 

I-Am hakkında

I-AM, mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, iletişimciler ve grafik tasarımcılardan oluşan, müşterilerine 360 derece hizmet sunmayı hedefleyen, multidisipliner bir tasarım ve marka deneyimi ajansı. I-AM bir yandan heyecan verici yeni markalara imza atarken, diğer yandan var olan markalara müşteri deneyimi kapsamında yeni tasarımlar geliştiriyor. Dünya standartlarında müşteri deneyimleri yaratırken, bunları destekleyecek etkileyici online uygulamalar da kurguluyor.
 
Kurucu ortaklar Emre Kuzlu, Emin Ertuğrul Yurdakul, Jon Blakeney, Pete Champion ve Pero Trivunovic yönetiminde I-AM, Garanti Bankası, Turkcell, Brisa, Avea, Odeabank, Mey Diageo, UniCredit, FerahFeza, Diesel, Nationwide, Türk Havayolları gibi hem Türkiye’de hem de dünyada öne çıkan markalarla projeler yürütüyor.