Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
BakuBuild - 27. Azerbaycan Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı

BakuBuild - 27. Azerbaycan Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı

  • Fuarlar

  • 19 Ekim 2022, Çarşamba

  • 21 Ekim 2022, Cuma

  • Baku Expo Center

19-21 Ekim 2022 tarihlerinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 27. Azerbaycan Uluslararası Yapı İnşaat Fuarı "BakuBuild" düzenlenecek. BakuBuild, alanında Azerbaycan ve Kafkasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı olma niteliğini taşıyor. 

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Azerbaycan Uluslarası Yapı İnşaat Fuarı’na USKON da katılıyor. Türkiye’de uzay kafes sistemlerin ilk üreticisi olan USKON, kuruluşundan bu yana alanında lider firma olma özelliğini devam ettiriyor. Konusunda uzmanlaşmış mühendis, mimar ve teknik personellerden  kurulu bir kadroya sahip olan USKON, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yatırımcıların istek ve ihtiyaçlarına, kalite anlayışından ödün vermeden, uygun ve ekonomik çözüm yöntemleri ile cevap veriyor. 
 
Fuar katılımcıları arasında, alüminyum döküm billet, ekstrüzyon profil, toz boya ve eloksal yüzey işlemli alüminyum profilleri, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri, otomatik döner ve kayar kapı sistemleri, yangın, kurşun ve bombaya dayanıklı güvenlik sistemleri, alüminyum yapı elemanları, taahhüt ve üretimi ile inşaat sektöründe hizmet veren ÇUHADAROĞLU da yer alıyor.
 
USKON B1061 no.lu stantta, ÇUHADAROĞLU B1044 no.lu stantta ziyaretçilerini bekliyor olacak.