PHP 222C Araç Lifti

Marka: PARKOLAY

Geleneksel asansörlerin ihtiyaç duyduğu, asansör giriş odası olmadan garaj katlarına ulaşabilirsiniz. Araçların otopark girişini sağlarken, uygulandığı yaşam alanlarının görsel dokusunu korur. Lift kapağının yüzeyini günlük yaşamda aktif olarak kullanabilirsiniz.


Otopark Asansörleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otopark Asansörleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Akıllı bina sistemi Otopark asansörü Araç asansörü Otopark sistemi Akıllı otopark sistemi Katlı otopark sistemi Mekanik otopark sistemleri Otomatik otopark sistemleri Robotik otopark sistemleri Yarı otomatik otopark sistemleri Otopark liftleri
1Uygulama Alanları

Konutlar, iş merkezleri, oteller, otomobil showroom ve servisleri, umumi otoparklar, katlı otoparklar, zemin altı otoparklar

2Teknik Özellikler

Çelik ya da betonarme karkas yapılar içerisinde kurulumu yapılır. Proje alanı ölçüleri, yapı izinleri, hedef kapasite ve kullanım karakteri ile beklenen performansa göre dizayn edilerek projelendirilir. Fabrikada ön üretim ve sahada kurulum, montaj ve testleri yapılarak teslim edilir. Maks. 20 m seyir yüksekliğinde 0.15 m/sn. hız ile 3.000 kg taşıma kapasitelidir.
- Araçların park alanına girişini, yaşam alanlarının görsel dokusunu koruyarak sağlar.
- Geleneksel asansörlerin gerek duyduğu asansör giriş odasına ihtiyaç kalmaz
- Lift kapağının yüzeyini günlük yaşamda aktif olarak kullanabilirsiniz.
- Açık hava kullanımına uygundur ve yük lifti olarak da kullanabilirsiniz.

ARAÇ AĞIRLIĞI: 2500-3000 kg
PLATFORM GENİŞLİĞİ: 250-270 cm

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS, EN 14010, 2006/42/EC, TSE HYB, SSHYB

4Referanslar

- A2 Residence | Kadıköy, İstanbul
- Akkaya Evi | Üsküdar, İstanbul