Elektrik, Akıllı Binalar, Otomasyon, Asansör

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 111

Otopark araç kapasitenizi üç katına çıkartan Parkonfor 111, yeni geliştirilmiş kolonsuz yapısı ile sürüş ve park konforu sağlar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkonfor 11

Otopark araç kapasitenizi iki katına çıkartan Parkonfor 11, yeni geliştirilmiş kolonsuz yapısı ile sürüş ve park konforu sağlar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri Parkist 11

Parkist 11 (Tekli Sistem) alt kat park yeri yaratarak, garaj kapasitenizi iki katına çıkaran bağımsız park çözümü sunar.

PARKOLAY-Otomatik Otopark Sistemleri PHP 222C Araç Lifti

Geleneksel asansörlerin ihtiyaç duyduğu, asansör giriş odası olmadan garaj katlarına ulaşabilirsiniz. Araçların otopark girişini sağlarken, uygulandığı yaşam alanlarının görsel dokusunu korur. Lift kapağının yüzeyini günlük yaşamda aktif olarak kullanabilirsiniz.

Mas İnterkom Dış Kapı Paneli/Venüs

Full dokunmatik, renkli, görüntülü, alarmlı ve ev otomasyonlu diyafon

Mas İnterkom Görüntülü Diyafon Sistemleri/Dış Kapı Dijital Zil Paneli

Bu sistemde zil tesisatına gerek yoktur. Şifre ile kapıyı açabilme. İlave kamera bağlayabilme özelliği (opsiyonel). Konuşmada elektronik gizlilik. Ürünler 2 yıl garantiye sahiptir.

Barış İletişim Akıllı Ev Sistemleri

Açık kalan kapı ve pencereler için sizi uyarır. Kombi, klima, fırın gibi cihazları kontrol ederek, geldiğinizde hazır ve sıcak bir ortamı sağlar. Evden çıkarken tek düğmeyle bütün kapıları, elektrik düğmelerini ve elektrikli cihazları kapatır. Belirlediğiniz saatlerde bahçenizi sular. Uzun süre evden uzakta olduğunuz zaman, düzensiz olarak perde, panjur ve ışıkları açıp kapatarak, belli aralıklarla yüksek sesle müzik çalarak siz evdeymişsiniz gibi davranır. Sensörleri ev içindeki aydınlığı otomatik olarak ayarlayarak enerji sarfiyatını önler. Perdeleri ve panjurları kontrol ederek, gün ışığından maksimum faydalanmanızı sağlar. Evin herhangi bir noktasından istenilen bölgenin aydınlatma kontrolünü sağlar.

MONO ELECTRIC Anahtar/Style Bambu

Masif ahşap 4 renk çerçeve

MONO ELECTRIC Çocuk Korumalı Topraklı Priz/Octans

Sıva üstü, kombinasyon seçenekli, beyaza gri, beyaza beyaz renk seçenekli, contalı kablo giriş

MONO ELECTRIC Anahtar /Larissa Sarı Kordonlu

14 farklı renkli kordon seçenekli, yaylı tırnaklı

MONO ELECTRIC Işıklı Komitatör/Despina Titanyum

Mavi LED’li, metalik titanyum boyalı, yaylı tırnaklı

MONO ELECTRIC Anahtar/Style Alüminyum Silver

Alüminyum metal çerçeve Füme metalik boyalı anahtar