Hazır Doğal Rulo Çim | Standart Rulo Çim


Turk Çim çiftliğinde modern ve en son teknolojiye sahip makine parkı ve profesyonel ekiple en gelişmiş tohum varyeteleri ile üretilen ve çeşitli ebatlarda hasat edilen, rulo halinde sevkedilen doğal canlı bir üründür.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Hazır Doğal Rulo Çim | Standart Rulo Çim ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut ve işyeri bahçeleri, spor ve futbol sahaları, refüj ve kavşak alanları, rekreasyon alanları, parklar ve çocuk oyun alanları, çevre ve peyzaj düzenlemeleri kapsamında bulunan tüm yeşil alanlar.

Serin iklim çim tohumları türlerinden oluşan 6’lı karışım bir üründür. Tamamen toprakta yetişen, yoğun, güçlü kökleriyle yaşayan, canlı ve yemyeşil doğal bir halıdır. Kısa bir zamanda uygulanabilir, sağlıklı, düzenli, estetik görünüme sahip yaşam alanları oluşturabileceğimiz her mevsim uygulanabilir ve kullanıma hazır bir üründür. Ürün sık dokulu bir yapıya sahiptir ve filelidir. Üründe var olan bu iki önemli detay ile dağılma kopma benzeri durumlar gözlenmez. Ürün paletlerle sevk edilir. Palet uygulaması çimin en az hasarla ve işçilikle alana sevk edilmesini sağlar.

GENEL ÖZELLİKLER
• Tamamen gölge olmayan her alanda uygulanabilir. Yoğun ve sürekli gölge yerlerde çimde gelişim problemi yaşanır ve çim alan zamanla yok olur.
• Günde en az 3-4 saat güneşlenme olan alanlarda sağlıklı bir gelişim gözlenir.
• Sadece bir kaç saat içinde bahçenize, parkınıza veya sahanıza serilebilen, sağlıklı, hijyenik ve güvenli hareket alanları oluşturulabilir.
• Uygulama yapılan alanda mevsime göre ilk 1-2 hafta yoğun kullanım olmaması önemlidir. Yürüme esnasında oluşan baskı ve ruloların kayması kök gelişimini olumsuz etkiler.
• İlk 1-2 haftalık dönem sonrası bahçeleriniz, parklarınız ve sahalarınızda aktiviteleriniz hemen başlar. Tohumlama ile yoğun ve olgun çim elde edebilmek bazen 2-3 seneyi bulabilir.

Ayrıntılı bilgi için bkz. Hazır Doğal Çim Kataloğu