3D Kent Mobilyaları


Oturma bankı ve çöp kovası üretimi 3D beton yazıcı ile gerçekleştirilmiştir. İSTON’un amacı; günümüzde birçok sektörde büyük ilerleme gösteren 3D yazıcıların, yapı sektöründe kullanımını sağlamak ve geleneksel betonlara göre farklılık gösteren 3D yazıcılarla kullanılabilecek yenilikçi betonların geliştirilmesinde öncü olmaktır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya 3D Kent Mobilyaları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dış mekan peyzaj uygulamaları, park ve bahçeler, prestij caddeler, AVM ve iş merkezleri, iç ve dış mekanlar.

• Malzeme: C55/67 yüksek performanslı lif takviyeli 3D beton
• Bu yeni üretim teknolojisinin, kalıplı imalat teknolojisine göre; daha hızlı üretilmesi, daha az işçilik gerektirmesi ve kalıp maliyeti olmaksızın üretim yapılabilmesi gibi avantajları bulunmaktadır.
• 3D yazıcı teknolojisinin zor ve kavisli beton elemanların üretimine imkan vermesi, mimari açıdan da geniş tasarım fikirleri ve düşünce sınırları olmayan yapı/yapı elemanlarının üretimine olanak sağlaması beklenmektedir.
• Ayrıca, 3D yazıcı teknolojisi ile az katlı yapıların inşasının geleneksel yapılara göre daha düşük maliyetle ve daha kısa sürelerde gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.