Hazır Doğal Rulo Çim | Büyük Rulo Çim


Turk Çim çiftliğinde modern ve en son teknolojiye sahip makine parkı ve profesyonel ekiple en gelişmiş tohum varyeteleri ile üretilen ve çeşitli ebatlarda hasat edilen, rulo halinde sevkedilen doğal canlı bir üründür.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Hazır Doğal Rulo Çim | Büyük Rulo Çim ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut ve işyeri bahçeleri, spor ve futbol sahaları, refüj ve kavşak alanları, rekreasyon alanları, parklar ve çocuk oyun alanları, çevre ve peyzaj düzenlemeleri kapsamında bulunan tüm yeşil alanlar.

Büyük Rulo Çim uygulamasında rulo adedinin azalması ile birleşme yeri de azalacağından sahanın kullanıma hazır olması çok daha kısa zaman alır. Büyük Rulo Çim uygulama işçiliği standart rulo uygulama işçiliğine göre daha kaliteli ve düzenlidir. Büyük Rulo Çim ile düz ve geniş alanlarda kolay ve seri uygulama yapılabilir.
Büyük Rulo Çim ile 8.500 m2 bir futbol sahası 475 adet rulo ile tamamlanırken standart rulo ile 22.000 adet ile tamamlanır.

GENEL ÖZELLİKLER
• Tamamen gölge olmayan her alanda uygulanabilir. Yoğun ve sürekli gölge yerlerde çimde gelişim problemi yaşanır ve çim alan zamanla yok olur.
• Günde en az 3-4 saat güneşlenme olan alanlarda sağlıklı bir gelişim gözlenir.
• Sadece bir kaç saat içinde bahçenize, parkınıza veya sahanıza serilebilen, sağlıklı, hijyenik ve güvenli hareket alanları oluşturulabilir.
• Uygulama yapılan alanda mevsime göre ilk 1-2 hafta yoğun kullanım olmaması önemlidir. Yürüme esnasında oluşan baskı ve ruloların kayması kök gelişimini olumsuz etkiler.
• İlk 1-2 haftalık dönem sonrası bahçeleriniz, parklarınız ve sahalarınızda aktiviteleriniz hemen başlar. Tohumlama ile yoğun ve olgun çim elde edebilmek bazen 2-3 seneyi bulabilir.

Ayrıntılı bilgi için bkz. Hazır Doğal Çim Kataloğu